تفلیس مال

تفلیس مال گرجستان

16/05/1397
گرجستان

تفلیس به یکی از قطب‌های گردشگری در دنیا تبدیل شده است و هرساله گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا از این شهر زیبا بازدید می‌کنند. یکی از دلایلی این شهر توریستی تفلیس را در بین گردشگران بسیار محبوب کرده است مراکز خرید متعددی است که در آن قرار گرفته است.

یکی از این مراکز خرید تفلیس مال می‌باشد که همانند نگینی در قلب شهر تفلیس می‌درخشد. بسیاری از برندهای مطرح دنیا از جمله LC waiki، nike، Versache و بسیاری دیگر در آن شعبه دارند و خدمات با کیفتی را در اختیار گردشگران تور تفلیس قرار می‌دهند. یکی از ویژگی‌های بارز این مرکز خرید نسبت به سایر مراکز خرید شهر تفلیس وجود فود کورت‌های مختلفی است که در آن واقع شده است و شما می‌توانید یک روز به‌یادماندنی را در آن تجربه کنید.

طراحی داخلی این مرکز خرید گردشگران تور گرجستان را مجذوب خود می‌کند، طراحی داخلی و سبز تفلیس مال بسته به فصل‌های مختلف متغیر است و از گیاهان و گل‌های متناسب برای زیباسازی درون آن استفاده می‌کنند. تفلیس مال از ساعت 10 صبح تا 22 بروی علاقه‌مندان باز است و علاوه بر پوشاک بسیاری از اجناس خوراکی، لوازم خانه و حتی وسایل تزئینی در آن به‌فروش می‌رسند.

Call Now Button