مزیت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی چه مزیت‌هایی برای مسافران دارد؟

03/02/1397
نکات سفر

یکی از الزامات سفرهای داخلی و خارجی استفاده از بیمه مسافرتی می‌باشد. همان‌طور که استفاده از خودرو شخصی و یا خانه مستلزم داشتن بیمه است، شما نمی‌توانید بدون بیمه سفر کنید. سفر با تمام لذت‌هایی که به همراه دارد ممکن است با مشکلات و سختی‌هایی هم به همراه داشته باشد. بیمه مسافرتی چه مزیت‌هایی را برای مسافران به همراه دارد؟

بیمه مسافرتی ابزار مناسبی است برای حفظ سلامتی و ایمنی در مقابل اتفاق‌هایی که در حین سفر ممکن است برای شما رخ دهد. به طوری که می‌توان استرس‌های ناشی از سفر را کاهش داد و سفر ایمن برای شما رقم خواهد خورد. در طول سفر تمامی حوادث از تاخیر در پرواز گرفته تا شکستگی دوربین فیم‌برداری و یا حتی سرقت اموال و اشیای دیگر، به طور کامل تحت پوشش این بیمه قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال فردی با تور ارمنستان قصد سفر و اقامت چند روزه را در این کشور دارد و چمدان خود را در فرودگاه گم ‌می‌کند و یا به سرقت می‌رود، بیمه مسافرتی متعهد می‌شود هزینه‌های وی را پرداخت کند و شما را در شرایط سخت یاری کند. در ادامه برخی از مزیت‌های بیمه مسافرتی را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

  • استفاده از آن در اکثر کشور‌های دنیا
  • پوشش سلامت و مراقبت‌های پزشکی
  • پوشش اشیای مفقود شده و یا به‌سرقت رفته
  • پرداخت هزینه کامل سفر اگر اتفاق نابه‌هنگام مانند فوت اقوام و یا بیماری مجبور به بازگشت هستید و نمی‌توانید سفرتان را ادامه دهید.
  • پوشش کامل لغو رزو هتل و یا تاخیر در پرواز

تمامی این عواملی که در بالا به آن اشاره شد بخشی از خطرهایی هستند که در حین سفر ممکن است برای افراد رخ دهد و سفر را به چالش بکشد. زمانی که قصد خرید بیمه مسافرتی را دارید اطمینان حاصل کنید که تمامی آپشن‌های موجود را پوشش دهد، اکثر شرکت‌های بیمه در برای راضی نگه داشتن مشتریان خود اکثر این پوشش‌ها را دارند.

ارزش آرامش ذهن یکی از بهترین مزیت‌های بیمه مسافرتی به شمار می‎آید و در طی مسافرت خود همانند تور اروپا هم می‌توانید خدمات پزشکی داشته باشید و همچنین مطمئن شوید که در مواقع ضروری از خدمات آن بیش‌ترین استفاده را ببرید. استفاده از بیمه مسافرتی در کشور ما رو به افزایش است، ولی براساس قوانین حاکم در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، آمریکا و کانادا استفاده از این نوع بیمه‌نامه اجباری می‌باشد.

Call Now Button