بهترین زمان سفر به دبی

بهترین زمان سفر به دبی

30/07/1397
دبی

دبی یکی از مدرن‌ترین و زیباترین شهر دنیا محسوب می‌شود و سالانه پذیرای هزاران توریستی است که با تور دبی از این شهر بازدید می‌کنند. در دبی مملو از مکان‌های گردشگری و فضاهای جذاب تفریحی است که گردشگران سفری فوق‌العاده را تجربه می‌کنند. علاوه‌بر این در این شهر فستیوال‌ها و جشنواره‌های هیجان‌انگیز مختلفی برپا می‌شود که طرفداران زیادی به‌ویژه در بین گردشگران ایرانی دارد. اما یکی از دغدغه‌ی اصلی توریست‌ها هوای گرم این منطقه می‌باشد، از همین‌رو در این مقاله قصد داریم بهترین زمان و فصل‌های مختلف سفر به دبی آن را با هم مقایسه کنیم.

بهار و تابستان

باتوجه به موقعیت جغرافیایی دبی، شرایط جوی در بهار و تابستان به‌شدت گرم و مرطوب است  و درمای هوای نیز در طول روز 41 درجه و در طول شب به 30 درجه سانتی گراد می‌رسد. اما در تمامی مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری سرپوشیده کولرهای گازی قرار داده شده است تا گردشگران مشکلی نداشته باشند. همچنین در هتل‌ها در این فصول با دستگاه‌های مخصوص آب استخر را خنک می‌کنند تا لذت شنا در آب خنک در بهار و تابستان برای توریست‌ها فراهم شود. البته توجه کنید که قیمت تور دبی در تابستان بسیار پایین است و گردشگران می‌توانند سفری مقرون به‌صرفه را تجربه کنند.

پاییز و زمستان

در طول فصول سرد سال از اواسط مهر ماه تا اواخر اسفند هوا در شرایط مطلوبی قرار دارد و شما شاهد گردشگران زیادی خواهید بود که از سرتاسر دنیا به این شهر پیشرفته سفر می‌کنند. در طول زمستان در روز میانگین دما بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد و در شب نیز تا 15 درجه می‌رسد. از این جهت در این تمامی این مدت همه‌چیز برای یک سفر دل‌چسب برایتان فراهم می‌آید. اما توجه داشته باشید قیمت هزینه‌های سفر نسبت به فصول گرم سال کمی با افزایش روبه‌رو می‌شود.

تور ارزان دبی

بسیاری از افراد بین ماه‌های نوامبر تا مارس سفر به دبی را تجربه می‌کنند اما خوب است بدانید که به‌دلیل ازدهام گردشگران قیمت تور کمی بالاست. اما در فصول گرم سال قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند و برای جلب رضایت مشتریان علاوه بر تجهیزات خنک کننده در مراکز خرید و هتل‌ها پارک‌های آبی مختلفی در نظر گرفته شده است که خدمات با کیفیتی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. سالیان سفر امکان رزور تورهای ارزان دبی را در تمامی فصول سال برای گردشگران فراهم کرده است و شما می‌توانید سفری هیجان‌انگیز به دبی را تجربه کنید.

فصل جشنواره‌های خرید دبی

در دبی جشنواره‌ها و فستیوال‌های مختلفی برپا می‌شود که علاقه‌مندان زیادی را به‌خود می‌کشاند. یکی از این جشنواره‌ها، فستیوال خرید یا جشنواره‌ی زمستانی دبی است از روز 26 دسامبر( 5 دی) تا 27 ژانویه (6 بهمن) ادامه خواهد داشت و در طول برپایی جشنواره علاقه‌مندان می‌توانند علاوه‌بر لذت خرید، از انواع فعالیت‌های تفریحی لذت ببرند. اگر علاقه‌مند به خرید هستید توصیه می‌شود که جشنواره‌ی خرید دبی را از دست ندهید.

Call Now Button