اپلیکشن‌های برتر در سفر

برترین اپلیکشن‌هایی که سفر را لذت‌بخش می‌کند

01/02/1397
نکات سفر

امروزه با گسترش اینترنت و ورود تکنولوژی‌های مختلف به زندگی روزمره‌ی افراد، اغلب افراد برای تسهیل در کارهای خود از اپلیکشن استفاده می‌کنند. زمانی‌که فصل سفر از راه می‌رسد، یکی از دغدغه‌های اصلی افراد رزو بلیط، انتخاب هتل، برترین مناطق گردشگری و… می‌باشد. به همین جهت بسیاری از متخصصان در حوزه‍ی سفر و گردشگری اپلیکشن‌هایی را فراهم نموده‌اند تا گردشگران سفری آسوده را تجربه کنند. در این مقاله برترین اپلیکشن‌هایی که سفر را لذت‌بخش می‌کند را بررسی می‌کنیم.

  • اسکای‌اسکنر (Skyscaner)

اپلیکشن‌های برتر در سفر
اپلیکشن‌های برتر در سفر

اگر شما هم جزو افرادی هستید که سفرهای خارجی در برنامه‌ی کاری شما قرار دارد، انتخاب این اپلیکشن یک گزینه‌ی ایده‌آل برای شما خواهد بود. اپلیکشن Skyscanner امکانات خوب و بی‌نظیری از جمله جستجو رزو بلیط هواپیما، انتخاب هتل و همچنین امکان اجاره‌ی خودرو در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. به عنوان نمونه در برای تور ترکیه می‌توانید به ‌سادگی تمام پروازهای موجود از مبداء به مقصد مورد نظرتان را جستجو می‌کنید. این اپلیکشن دارای 60 میلیون کاربر در سرتاسر جهان است که در دو نسخه‌ی اندروید و ای‌اواس در اختیار کاربران قرار گرفته است.

  • اپلیکشن‌های ترجمه

اپلیکشن‌های برتر در سفر
اپلیکشن‌های برتر در سفر

یکی از دغدغه‌های مسافران و گردشگران در مسافران برقراری ارتباط با افراد می‌باشد. اپلیکشن‌های داخلی و خارجی مختلفی برای توریست‌ها در این حوزه‌ی گردشگری وجود داردد که کمک شایانی را ایجاد کرده‌اند. با اپلیکشن‌های ترجمه که در در بین گردشگران مطرح شده‌اند، دیگر بدون ترس و نگرانی می‌توانید تور اروپا را رزرو کنید و با افراد به‌راحتی ارتباط برقرار کنید. از جمله‌ی این اپلیکشن ‌ها می‌توان به iTranslate Voice و یا Microsoft Translator اشاره کرد که به صورت رایگان در نسخه‌ی اندروید و آی‌او‌اس در اختیار کاربران قرار گرفته است.

  • AccuWeather

اپلیکشن‌های برتر در سفر
اپلیکشن‌های برتر در سفر

اطلاع از وضعیت آب‌وهوا منجر سفر را آسوده‌تر می‌کند. Accuweather یک سرویس جهانی است که برای پیش‌بینی آب‌وهوا ارائه شده است و گردشگران می‌توانند با اطلاع از وضعیت جوی از مکان‌های توریستی و یا مراکز خرید بازدید کنند. به طور مثال شما در تور گرجستان قصد بازدید از موزه‌ی هنر تفلیس را دارید و با اطلاع از وضعیت جوی به‌راحتی می‌توانید از آن بازدید کنید. از دیگر امکانات این اپلیکشن می‌توان به نمایش میزان رطوبت هوا، میزان اشعه‌ی UV، میزان واقعی دما و یا نمایش ساعت طلوع و غروب خورشید و… اشاره کرد.

  • Citymapper

اپلیکشن‌های برتر در سفر
اپلیکشن‌های برتر در سفر

Citymapper یک نقشه‌ی دیجیتالی است که برای سفر به شهرهای بزرگ دنیا طراحی شده است. گردشگران با استفاد از این اپلیکشن می‌توانند مسیرهای اتوبوس، مترو، قطارها و… را داشته باشند و یکی از ویژگی‌های آن گردشگران را شگفت‌زده خواهد کرد امکان به اشتراک‌گذاری لحظه به لحظه سفرتان با دوستان است. این اپلیشکن از Google wear به‌طور کامل پشتیبانی می‌کند و همانند دیگر اپلیشکن‌هایی که در بالا به آن اشاره شد در دو نسخه اندروید و آی‌اواس قابل دسترس می‌باشد.

Call Now Button