رستوران توگرا

رستوران توگرا، شکم‌گردی در استانبول

استانبول یکی از شهرهای توریستی محسوب می‌شود که در بین ایرانیان در جایگاه خاصی قرار دارد. در استانبول علاوه بر جاذبه‌های توریستی و مراکز خرید مجلل رستوران‌های شیکی نیز قرار گرفته است که جذابیت‌های بازدید از این شهر را دوچندان کرده است. غذاهای سنتی ترکیه اعم از کباب ترکی، دلمه، نان بورک و حتی مانتی در بین گردشگران تور ترکیه طرفداران زیادی دارد. یکی از رستوران‌های شیک در شهر استانبول رستوران توگرا می‌باشد که بدن شک یکی از برترین رستوران‌های این شهر محسوب می‌شود.

این رستوران در نزدیکی میدان تکسیم قرار گرفته است و غذاهای باکیفیتی را در اختیار گردشگران تور استانبول قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های بارز این رستوران نمای بسیار زیبای دریای سیاه است که  لذت خوردن غذاهای باکیفیت ترکی را دوچندان می‌کند. رستوران  توگرا درست در کنار دریای مرمره می‌باشد و تا میدان فاصله‌ی چندانی ندارد، از این جهت گردشگران دسترسی ساده‌ای خواهند داشت.

در رستوران توگرا دو بخش داخلی و بیرونی به‌چشم می‌خورد که فضای داخلی آن 80 نفر و بخش بیرونی آن 20 نفر است. شایان ذکر است که سزی اردوغان سرآشپز معروف برای تهیه‌ی منوی خود از غذاهای تاریخی الهام گرفته است و تمامی غذاها در ظرف سنتی قرار داده شده‌اند. در منوی توگرا غذاهایی همانند بورک پاجانگا، متنی، خوراک جگر بره، برنج ترکی کلبونی و بسیاری دیگر به‌چشم می‌خورد.

Call Now Button