دریاچه لاک‌پشت تفلیس

دریاچه لا‌ک‌پشت تفلیس

28/03/1397
گرجستان

یکی از زیباترین و منحصربه‌فردترین مکان‌ها برای گردش دریاچه‌ لاک‌پشت تفلیس می‌باشد که در شرق این شهر قرار گرفته است. این دریاچه برای افرادی که قصد آرامش  و دوری از شلوغی شهر را دارند یک انتخاب ایده‌آل محسوب می‌شود. دریاچه‌ی لاکپشت تفلیس ویوی بسیار زیبایی را ایجاد کرده است و برای مسافران تور تفلیس دسترسی ساده‌ای در نظر گرفته شده است و تا ایستگاه مترو فاصله‌ی چندانی ندارد.

دریاچه‌‌ی لاک‌پشت در یک بعد از ظهر آفتابی به همراه دوستانیتان کمی خوراکی بردارید و یک قایق پدالی اجاره کنید. محلی که این دریاچه در آن قرار گرفته است بسیار بی‌نظیر است و از جو آرام و محیط زیبای آن لذت ببرید. عرض دریاچه 180 متر و عمق آن به 70 متر می‌رسد. شنا کردن در این دریاچه در فصل تابستان مجاز است و و گردشگران تور گرجستان در کنار شنا کردن از لاک‌پشت‌هایی که در این دریاچه وجود دارند لذت ببرید.

در کنار این دریاچه باشگاه کافه، رستوران و باشگاه فیتنس قرار گرفته است و برای علاقه‌مندان به ورزش و تفریح یک انتخاب ایده‌آل می‌باشد. همچنین افرادی که با کودکان به این دریاچه می‌آیند می‌توانند از زمین بازی مخصوص کودکان استفاده کنند که جذابیت سفر به این منطقه را دوچندان کرده است.

این دریاچه در شمال کوه‌های Mtasminda قرار گرفته است و تا مرکز شهر تنها 10 کیلومتر فاصله دارد. آب‌وهوای این منطقه در تابستان نسبتاً خشک و در زمستان با بارش‌های خفیف کمی سرد به‌نظر می‌رسد.

Call Now Button