مراکز خرید وارنا

مراکز خرید وارنا

05/05/1398
وارنا

مراکز خرید وارنا معمولا جدی گرفته نمی‌شوند؛ نه به این خاطر که در کیفیت چیزی از دیگر مراکز خرید بلغارستان کم دارند بلکه بیش‌تر این آوازه سواحل طلایی وارناست که آن‌ها را زیر شهرت و جذابیت خود، دور از چشم گردشگران تور بلغارستان، مخفی نگاه داشته است. مسافران نیز وقتی از تور وارنا بر می‌گردند، آن‌قدر از سواحل و تفریحات دریایی این شهر ماجرا برای گفتن دارند که دیگر زمانی برای پرس و جو پیرامون بازارهای وارنا  باقی نمی‌ماند. همه مبهوت غروب آفتاب در مثلا ساحل سانی‌دی و بازی‌های آبی و خوش‌باشی‌های دیگر می‌شوند و کسی نمی‌پرسد قیمت اجناس در بلغارستان چقدر است؟ سوغات وارنا چیست؟ قیمت لباس در وارنا می‌تواند چقدر مقرون به صرفه باشد؟ مراکز خرید ارزان وارنا کجاست؟ کدام مرکز خرید در وارنا از دیگر مراکز خرید سر تر است و اجناسش چه از نظر کیفیت و از نظر قیمت چه حال و روزی دارند؟

بگذارید کمی از جذابیت امکانات تفریحی شهر وارنا بیرون شویم و از این مراکز مهجور خرید سراغ بگیریم و به برخی از سوالات بالا جواب دهیم. به این واسطه شاید متوجه شوید چی را کجا بخرید،  برای چه کسی چه کادویی، سوغات، ببرید و چگونه مراکز خرید ارزان در وارنا بلغارستان را ردیابی کنید.

بهترین مراکز خرید وارنا

بازارچه‌ برج ساعت

می‌خواهید سوغات بخرید؟ بروید به بازارچه برج ساعت در وارنا. این یکی از قدیمی‌ترین و البته پر طرفدارترین بازارچه‌های وارناست؛ پر از میوه‌ها و سبزیجات تازه و البته مقرون به صرفه. اما این تنها اجناس بازارچه برج ساعت نیست. در این بازار همه چیزی پیدا می‌شود: کیف و کفش و پوشاک و لوازم ورزشی و عطر و لوازام آرایش و خوراکی.

بازارچه برج ساعت در مرکز وارنا و حدفاصل دو خیابان رُس و کاوالاست.

وارنا مال

11 سال پیش یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین مراکز خرید وارنا در بلغارستان تاسیس شد و از زمان تاسیس تا به امروز جای خاصی در دل گردشگران داشته است. این مرکز خرید شهر وارنا 150 غرفه دارد؛ پر از کیف، کفش و لوازم الکترونیکی از برندهای مطرح دنیا! اما آن‌چه وارنا مال را از دیگر مرکز خریدهای وارنا جدا می‌سازد و در دل مخاطبان برایش جایی باز می‌کند، امکانات تفریحی آن است. شما در وارنا مال نه تنها به خرید می‌پردازید بلکه با بازی‌هایی نظیر بولینگ و امکان تماشای فیلم در سینمای اختصاصی این مالِ بزرگ سرگرم خواهید شد.

وارنا مال در بلوار وارنچیک و خیابان وِلادیسلاو قرار دارد.

گرند مال

گرند مال یکی از بهترین مراکز خرید وارنا

از مرکز خرید شهر وارنا در بلغارستان، یکی، گرند مال است؛ بزرگ، با کیفیت، جذاب و دیدنی. گرند مال از معادن با ارزش برندهای معتبر دنیا به حساب می‌آید: جمعِ زارا، برشکا، اوکایدی، آدیداس، ریبایک، نایک، سواروفسکی، تیمبرلند، گلدن رز، اویشو و  اینگلیش هوم همه کنار یکدیگر جمع است و با تخفیف‌های ویژه‌ای که هر فصل به اجناس آن‌ها تعلق می‌گیرد، هر بازدیدکننده‌ای را به بازدید از این بازار ترغیب می‌کند. اما اگر تخفیف اجناس این بازار و برندها چندان چنگی به دل نزد، می‌توانید در موزه گرند مال سیر و سیاحت کنید و یا یکی از فیلم‌های روز دنیا را در سینماهای گرند مال به تماشا بنشینید. هیچ‌کس از گرندمال دست‌خالی باز نمی‌گردد.

این بزرگ‌ترین مرکز خرید وارنا در آکادمیک آندره شارُو واقع شده است.

Pfohe مال

Pfohe یکی دیگر از مراکز خرید وارنا

Pfohe نیز مانند وارنا مال کم سن و سال است. این مرکز خرید در سال 2010 در وارنا تاسیس شد و قرار بود به مکانی شیک اما مقرون به صرفه برای خرید پوشاک و کیف و کفش بدل شود و اگر بر دنده انصاف باشیم، باید بگوییم این بازار تا اکنون رکورد بهترین قیمت لباس در بلغارستان را به نام خود ثبت کرده است.

اگر گذرتان به وارنا افتاد، حتما، سری به Pfohe بزنید و از یک خرید مقرون به صرفه لذت ببرید. این بازار در بولوار سِلوینیتسای وارنا قرار دارد.

مرکز خرید برج‌های وارنا

مرکز خرید برج‌های وارنا

نمی‌توان از مراکز خرید در شهر وارنا سخن به میان آورد اما مرکز خرید برج‌های وارنا را نادیده گرفت! این یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مراکز خرید در بلغارستان است. مرکز خرید برج‌های وارنا قریب به 8 هزار متر مساحت دارد. از فروشگاه‌ها و غرفه‌های اداری که بگذریم، آن‌چه این برج‌ها را  از دیگر مراکز خرید شهر وارنا و یا حتی بلغارستان جدا می‌سازد و به آن جایگاهی ویژه می‌بخشد، رستوران گردان   Magnito، یکی از بزرگ‌ترین رستوران‌های گردان جنوب شرق اروپا و همچنین امکان فرود و پذیرایی از بالگردها در برجِ غربی این مرکز خرید است.

مراکز خرید وارنا

مرکز خرید برج‌های وارنا و دیگر بازارها و مال‌های بزرگ این شهر در رقابت با مراکز خرید صوفیه بلغارستان تنه به تنه به حیات خود ادامه می‌دهند و پیش می‌روند. این رقابت گاه چنان پر التهاب است که برخی از این بازارها برای ماندن در کورس تجارت و فروش دست به بازسازی خود می‌زنند؛ از جمله این بازارها، بازارچه برج ساعت است که در سال 2009 میلادی خانه تکانی کرد و شکلی مدرن‌تر به خود گرفت.

این‌ها همه مراکز خرید شهر وارنا نیستند؛ به این لیست می‌توان مرکز خرید پیکادلی پارک و ویوا را نیز اضافه کرد. همچنین اگر از یک تورلیدر همه فن حریف بهره می‌برید، می‌توانید بازارهای ناآشنا اما معتبر وارنا را نیز پی بگیرید؛ بازارهایی که در ارائه اجناس با کیفیت و مقرون به صرفه اغلب سرآمد اند.

Call Now Button