شهربازی ویالند استانبول

شهربازی ویالند، تفریح هیجان‌انگیز استانبول

ویالند یکی از برترین شهربازی‌های استانول می‌باشد که در منطقه‌ی Golden horn این شهر قرار گرفته است. این شهربازی بهترین مکان تفریحی برای خانواده‌ها و کودکان در تور استانبول می‌باشد. در این مجموعه جاذبه‌های گردشگری زیادی قرار گرفته است و افراد می‌توانند علاوه بر شهرباز می‌توانند از مراکز خرید و فروشگاه‌های شیک نیز بازدید کنند و در هتل‌های آن نیز اقامت داشته باشند.

جالب است بدانید در این مکان فستیوال‌های مهمی اعم از فستیوال موسیقی، جشنواره‌ی غذاهای ملل و بسیاری دیگر در آن برپا می‌شود که جذابیت‌های بازدید از آن را دوچندان می‌کند. ساخت این مجموعه‌ی عظیم از اپتامبر 2011 آغاز شده است و درهای آن در سال 2013 به‌روی علاقه‌مندان بازگردیده است.

این مجموعه برای علاقه‌مندان به ماجراجویی و تجربه‌ی یک سفر هیجان‌انگیز یک انتخاب ایده‌آل می‌باشد و توصیه می‌شود وسایل شهربازی همانند Viking، Crazy River، King Kong، Safari Tunel و همچنین Jet ski را در برنامه‌ی خود داشته باشید. این مجموعه همه‌روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب بروی علاقه‌مندان باز است. شایان ذکر است آقای اردوغان در زمان افتتاح این مجموعه تاکید کرد حزب عدالت و توسعه به وعده‌های خود پایبند است و کسی باور نمی‌کرد که در این منطقه یک سرگرمی نیز برپا شود.

شهربازی ویالند در فاصله‌ی 15 دقیقه‌ای از میدان تقسیم و فاصله‌ی 20 دقیقه‌ای از خیابان Levent قرار گرفته است.حمل‌ونقل عمومی نیز اعم از مترو و اتوبوس برای بازدیدکنندگان تور ترکیه در نظر گرفته شده است. همچنین بلیت ورودی برای هرنفر در حدود 65 لیر ترکیه می‌باشد.

Call Now Button