تور لحظه آخری

آنچه درمورد تورهای لحظه آخری باید بدانید

14/07/1397
نکات سفر

تورهای لحظه آخری از جمله برترین گزینه‌هایی است که برای سفر می‌توان آن را تجربه کرد. ممکن است که تابه‌حال واژه تور لحظه آخری را بارها شنیده باشید  اما تفاوت آن را با تورهای معمولی ندانید. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضع به‌پردازیم.

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی که مجری برگذار کننده‌ی انواع تورهای داخلی و خارجی هستند به‌دلیل تکمیل نشدن صندلی‌های هواپیما یا خالی ماندن اتاق‌های هتل در لحظات آخر تصمیم می‌گیرند تور را با قیمت مناسب و ارزان به‌فروش به‌رسانند تا بتوانند ظرفیت‌های خالی را تکمیل نمایند. شایان ذکر است که این کاهش نرخ می‌تواند شامل بلیط هواپیما یا کل پکیج مسافرتی باشد.

بنابر اعلام آژانس سالیان سفر مسافران می‌توانند برای اطلاع از تورهای مسافرتی از طریق شبکه‌های اجتماعی از نحوه‌ی برگذاری مطلع شوند. تورهای لحظه آخری از لحاظ خدمات و امکانات هیچ تفاوتی با تورهای معمولی ندارند و بهره گرفتن از آن سفری خوش با قیمت مناسب را انتخاب خواهید کرد. در بین تورهای داخلی تور لحظه آخری کیش، مشهد و قشم و در بین تورهای خارجی تور لحظه آخری ترکیه، ارمنستان و گرجستان از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند و هرساله هزاران نفر از این طریق راهی سفر می‌شوند. یکی از مزیت‌های بلیط لحظه آخری در کنار قیمت مناسب آن، تاریخ معین پرواز است که دیگر نیازی به زمان حرکت یا مشکلاتی همانند آن را ندارید.

توصیه می‌شود از آزانس‌های معتبر که سابقه‌ی زیادی در ارائه‌ی خدمات مسافرتی دارند در این زمینه مشاوره بگیرید.

آیا شما هم تا به‌حال با تور لحظه آخری به سفر رفته‌اید؟ دیدگاه‌ها و نظرات خود را در این حوزه با ما و دیگران در سالیان سفر به‌اشتراک بگذارید. ش

Call Now Button