هرآنچه باید درمورد کارت گردشگری ایروان باید بدانید

۱۹/۰۹/۱۳۹۷
نکات سفر

ایروان، به عنوان پایتخت ارمنستان در بین گردشگران دنیا به‌ویژه گردشگران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار است و هرساله توریست‌های زیادی از سرتاسر دنیا بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر را در برنامه‌های سفر خود قرار می‌دهند. به‌تازگی دولت ارمنستان برای جلب رضایت مشتریان کارت گردشگری ایروان (Yerevan card) را معرفی کرده است که با استفاده از آن تسهیلات بسیار زیادی برخوردار خواهید شد. در ادامه با سالیان سفر همراه باشید تا کارت گردشگری ایروان و قابلیت‌های آن بیش‌تر آشنا شویم.

کارت گردشگری ایروان
کارت گردشگری ایروان

کارت گردشگری ایروان تحت عنوان “ایروان کارت” در مقابل پرداخت هزینه‌ای منصفانه شامل بازدید رایگان از بیش از ۴۰ موزه، تورهای رایگان شهری، ورودی رایگان برخی از جاذبه‌های گردشگری، سیم‌کارت رایگان به همراه اینترنت و تخفیف در برخی رستوران‌ها، فروشگاه‌ها هتل‌ها می‌شود. این کارت به‌همراه ۳۰۰۰ درام کوپن مخصوص حمل و نقل عرضه می‌شود که با استفاده از کوپن آن در مسیرهای درون شهری از تاکسی استفاده کنید که همین امر جذابیت‌های تور ایروان را دو چندان کرده است. از این جهت اگر شما هم مسافر این شهر زیبا هستید و قصد سفر به ایروان را دارید، توصیه می‌شود، که این کارت را تهیه کنید و از سفر خود در ایروان لذت ببرید. شایان ذکر است که کارت گردشگری ایروان دارای انواع مختلفی هستند که در جدول پایین نوع کارت به همراه قیمت آن را معرفی می‌کنیم:

نوع کارتقیمت
کارت گردشگری ۲۴ ساعته۲۹ دلار
کارت گردشگری ۴۸ ساعته۳۷ دلار
کارت گردشگری ۷۲ ساعته۴۳ دلار

برای خرید ایروان کارت می‌توانید به‌صورت آنلاین از وب سایت ایروان کارت و یا به‌صورت حضوری از مراکز تعیین شده‌ی ایروان کارت آن را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *