تور نوروز 1402

تور اسپانیا ویژه نوروز، همراه با سالیان سفر / مشاهده بهترین قیمت تور اسپانیا + خدمات ویزای شینگن

پکیج های تور اسپانیا

چرا تور اسپانیا؟

بدون اغراق کشور اسپانیا را می‌توان به عنوان بهترین مقصد گردشگری در اروپا توصیف کرد. تور اسپانیا گردشگران را به کشوری می‌برد که مدت‌هاست از رقابت تنگاتنگ با سایر مناطق گردشگری اروپا نظیر ایتالیا و فرانسه و انگلیس، سربلند بیرون آمده است. طبیعت، غذا، تفریح، فرهنگ و بسیاری دیگر از جاذبه‌های مهم گردشگری، در تور اسپانیا رنگ و بویی متفاوت دارند. به همین خاطر است که در تمام زمان‌های سال، اسپانیا مملو از گردشگران خارجی است.

بهترین زمان سفر به اسپانیا

به مانند ایران، تفاوت دمایی در میان مناطق مختلف اسپانیا بالاست و به همین دلیل است که معمولاً تورهای اسپانیا در میان تورهای اروپا سرآمد هستند.  مثلاً در زمستان که مادرید دمایی نزدیک به صفر را تجربه می‌کند، گردشگران در سواحل گرانادا حمام آفتاب می‌گیرند! از این جهت، تور اسپانیا در تمام ماه‌های سال جذابیت ویژه‌ای دارد.

رزرو تور اسپانیا

از آن‌ جایی که رزرو تور اسپانیا منوط به اخذ ویزای توریستی این کشور است، گردشگران موظف‌اند که حداقل ۳ ماه پیش از تاریخ مدنظرشان برای انجام تور، اقدام به آغاز مسیر اخذ وقت سفارت اسپانیا کنند. البته کارشناسان ویزای سالیان سفر، گردشگران را برای اخذ ویزای فوری اسپانیا یاری خواهند کرد و متقاضیان این ویزا می‌توانند از مشاوره کارشناسان استفاده کنند.

قیمت تور اسپانیا

با توجه به هزینه‌هایی که در مورد اخذ ویزای اسپانیا وجود دارد، باید تور اسپانیا را در زمره تورهای گران‌قیمت به حساب آوریم. البته هتل‌های اسپانیا بسیار متنوع‌اند و می‌توان بخشی از بودجه سفر را از هزینه‌های اقامت کاست. پرواز اسپانیا از ایران با حداقل یک توقف انجام می‌شود و به دلیل بعد مسافت نمی‌توان بر قیمت بالای آن خرده گرفت؛ با این حال پروازهای ارزان‌تر هم در برخی زمان‌ها از سال، به مقصد اسپانیا انجام می‌شود.

و باز هم چرا تور اسپانیا؟!!

آب و هوای مدیترانه‌ای و بهترین دسترسی به سواحل این دریای پرآوازه، ویژگی مهمی‌ست که تور اسپانیا را به یکی از رؤیایی‌ترین تورهای اروپا بدل کرده است. از سوی دیگر، در تمام سال جشن و پایکوبی شبانه در اسپانیا برقرار است و در بسیاری از شهرهای این کشور تا ساعات اولیه صبح صدای موسیقی و پایکوبی خیابانی به گوش می‌رسد.

Call Now Button