پیکاپ ویزا چیست؟

هرفردی برای اخذ ویزای کشورهای خارجی باید در ابتدا به سفارت‌خانه‌ی مربوطه در کشور خود مراجعه کند و مراحل اخذ ویزای را انجام دهد. در کشور ایران باتوجه به برخی از مشکلات سیاسی، کشورهایی همچون کانادا، آمریکا و انگلیس در خاک ایران سفارت‌خانه ندارند، از این‌رو متقاضیان می‌بایست برای انجام امور ویزا به کشورهای دیگر همانند ترکیه، ارمنستان، گرجستان و… سفر کنند. شایان ذکر است، متقاضی برای انجام مصاحبه و طی کردن مراحل تعیین شده ملزم به حداقل یک مرتبه مراجعه به کشور ثالث است. در شرایطی که درخواست ویزای متقاضی مورد موافقت قرار بگیرد، متقاضی می‌بایست برای الصاق ویزا با پاسپورت سفر مجدد را به کشور ثالث داشته باشد که انجام این کار هزینه و وقت زیادی را متقاضیان می‌طلبد.

پیکاپ ویزا این‌جا معنا پیدا می‌کند. با خدمات پیکاپ ویزا نیازی به سفر مجدد به کشورهای دیگر ندارید و نماینده‌ی شما می‌تواند مراحل الصاق ویزا را در کشور ثالث به‌انجام برساند. سالیان سفر به‌عنوان نماینده‌ی شما می‌توانید بهترین مسیر در انتخاب پیکاپ ویزا را در اختیار شما قرار دهد. در حقیقت به‌جای هزینه‌های سنگین اقامت در کشورهای خارجی و اتلاف وقت می‌توانید ویزای خود را دریافت نمایید.

پیکاپ ویزا برای چه کشورهایی انجام می‌شود؟

کشورهای آمریکا و کانادا و انگلیس به طور معمول تنها از طریق سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌هایشان در همسایگی ایران کار متقاضیان ایرانی ویزا را انجام می‌دهند. مراحل پیکاپ ویزا و وقت سفارت آمریکا و وقت سفارت انگلیس از کشورهای امارات (دبی و ابوظبی)، ترکیه (آنکارا و استانبول) و ارمنستان صورت می‌گیرد و مراحل پیکاپ ویزا و وقت سفارت کانادا در کشورهای ترکیه (آنکارا) و امارات (ابوظبی و دبی) به انجام می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *