تور لحظه آخری تایلند بانکوک

تضمین بهترین قیمت تور تایلند بانکوک – تور خیلی ارزان و لحظه آخری

شهر گردشگران! پایتخت کشور تایلند و پرمخاطب‌ترین شهر جهان از نظر گردشگری، شهری‌ست به نام بانکوک که با احتساب جمعیت حومه‌اش، جمعیتی قریب ۱۰ میلیون نفر دارد و در نزدیکی خلیج تایلند و کرانه خاوری رود چائوفرایا قرار گرفته است. وجود سنت‌های تاریخی عجیب‌وغریب در کنار شهری مدرن و اعجاب‌آور که به بهترین شکل ممکن ساخته شده است، بانکوک را به توریستی‌ترین شهر جهان تبدیل کرده است. وجود معابد تاریخی بزرگ، بازارهای پررونق و خارق‌العاده، سواحل زیبا و پر از سروصدا، باغ‌وحش‌های بزرگ، رستوران‌های بسیار متنوع با غذاهایی مناسب همه ذائقه‌ها و ده‌ها ویژگی و امتیاز فوق‌العاده دیگر، بهشتی جذاب از بانکوک ساخته است که تورهای تایلند را از سراسر جهان به سوی خود فرا می‌خواند. بانکوک همچنین تاریخ بسیار پر رمز و رازی را گذرانده است و به همین خاطر به مسافران تور بانکوک توصیه می‌شود که حتماً از اماکن پرشمار تاریخی‌ای که به ادیان مختلفی گره خورده‌اند، دیدن کنند. از امتیازات دیگر شهر بانکوک و کشور تایلند، ابداع انواعی خاص از ماساژ درمانی و ریلکسیشن است که شهرتی جهانی دارد و به راحتی در درون هتل‌های بانکوک و همین‌طور مراکز فراوانی در جای‌جای شهر بانکوک قابل‌استفاده است. پس برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی، بهتر است بانکوک را در اولویت قرار دهید و از زندگی در شهر عجایب لذت ببرید!

تورهای بانکوک

آفرهای ویژه تور تایلند ترکیبی و تکی

برا اطلاع از قیمت تورهای تایلند بانکوک تماس بگیرید

چرا تور بانکوک؟!

بهتر از این تور نخواهید یافت! تور بانکوک پرمخاطب‌ترین تور جهان است!! باورتان می‌شود؟!! پرمخاطب‌ترین تور جهان!

بهترین زمان سفر به بانکوک؛

تابستان، پاییز، بهار!!! تمام فصل‌های سال برای همراهی تور بانکوک عالی هستند؛ آب و هوای عالی شهر بانکوک این اجازه را به مسافران تورهای خود می‌دهد که سفری بی‌نهایت راحت را در تمام فصول سال تجربه کنند.

رزرو تور بانکوک؛

برای رزرو این تور هم می‌توانید با سالیان سفر در ارتباط باشید. رزرو تور بانکوک هم در دسترس تمام گردشگران قرار خواهد داشت و به راحتی می‌توانند تور موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند.

بهترین تور بانکوک؛

به هتل‌ها دقت کنید! گاهی اوقات بهتر است که برای انتخاب یک تور مقداری هزینه بیشتر بپردازید، اما کاملاً از سفرتان راضی باشید. هتل‌ها و امکانات اقامتی هستند که تور بانکوک را برای‌تان شیرین می‌کنند؛ پس به سلیقه خود برای انتخاب هتل احترام بگذارید!

پروازهای تور بانکوک؛

از آن‌جایی که بانکوک پایتخت کشور تایلند است، پروازهای تور بانکوک با بهترین هواپیماها و امکانات انجام می‌شود و در تمام روزهای هفته بلیط‌های پرواز تور بانکوک در دسترس گردشگران قرار دارد.

قیمت تور بانکوک؛

به سبب پرواز طولانی تور بانکوک و همینطور کیفیت جهانی‌ هتل‌هایش، این تور به نسبت سایر تورهایی که ایرانیان قادر به همراهی‌شان هستند، گران‌تر است؛ اما باید توجه کرد که سطح خدمات ارائه شده در تور بانکوک تفاوت بسیار زیادی با کشورهای اطراف ایران دارد و همین دلیل باعث شده است که شهر بانکوک به عنوان توریستی‌ترین شهر جهان دست پیدا کند.

و باز هم چرا تور بانکوک؟!!

دو به شک بودن در مورد شهری که هر سال بیشترین تعداد توریست در جهان را به خود جذب می‌کند، بسیار عجیب است!!

بیشتر بخوانید

Call Now Button