مدارک لازم برای وقت سفارت ایتالیا در تهران

*کپی صفحه اول پاسپورت

* شماره تماس متقاضی

* تاریخ دعوتنامه یا هتل (درصورت وجود)

سفارت ایتالیا از یکشنبه تا پنج شنبه برای تحویل مدارک و درخواست روادید با حضور در سفارت ایتالیا به آدرس “تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از تقاطع میرداماد، نبش پارک صبا، خیابان فرزان شرقی”  پاسخگوی مراجعین با وقت قبلی خواهد بود. سرویس جدید برون‌سپاری جهت دریافت درخواستهای صدور روادید Maeci به دنبال عقد قرارداد همکاری میان سفارت ایتالیا در تهران و شرکت Cox and Kings Global Services Management (Singapore) Pte Limited، نحوه ارایه درخواست صدور روادید به سفارت ایتالیا از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰١۸ به آدرس: ولنجک انتهای خیابان ۱۳ شرقی،مرکز خرید گالریا، ساختمان اداری، طبقه چهارم تغییر خواهد کرد.

چنانچه زمان کافی برای صرف دریافت وقت سفارت ندارید پیشنهاد می کنیم این کار را به ما بسپارید. مدت زمان دریافت وقت حداقل ۲ الی ۱۴ روز کاری خواهد بود، بنابراین لطفا به تاریخ دعوتنامه خود دقت نمائید در صورتی که کمتر از ۲۰ روز مانده به آن، دریافت وقت برای شما ریسک می باشد یعنی شما فقط ۴ روز فرصت دارید که وقت را بگیرید امکان اینکه در این مدت کوتاه وقت سفارت شما اخذ گردد کمتر خواهد بود. ولی چنانچه بارکد وقت سفارت را توسط ما دریافت نکنید سریعا کل مبلغ واریزی به حساب شما عودت داده خواهد شد.

زمان مناسب برای اخذ وقت سفارت ایتالیا در تهران

متقاضیان و مسافرین گرامی توجه کنید که سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیادوباره به حالت اینترنتی و آنلاین تبدیل شده که جهت تعیین وقت سفارت خود می توانید از وب سایت سفارت ایتالیا اقدام به گرفتن وقت آنلاین نمائید.

توجه به این نکته که سیستم نوبت دهی آنلاین سفارت ایتالیا بصورت تصادفی و بدون هماهنگی قبلی آزاد خواهد شد و با توجه به مراجعه زیاد متقاضیان به شرکت سالیان سفر خود را موظف به همکاری جهت گرفتن و تعیین وقت برای شما نمودیم.

نکات لازم برای اخذ وقت سفارت ایتالیا در تهران

  • متقاضیان روادید توریستی و فرهنگی به هیچ عنوان جهت تعیین وقت قبلی، حضوری به سفارت نروند.
  • حداقل ۴۰ روز مانده به تاریخ دعوتنامه برای تعیین وقت قبلی اقدام کنیم.
  • مدت زمان پاسخگویی به نتیجه درخواست روادید توسط سفارت حداقل ۱۵ روز کاری می باشد.