پکیج های تور لنکاوی

چرا تور لنکاوی؟

تجربه رؤیایی غیرقابل‌باور در مجمع‌الجزایری حیرت‌آور! تور لنکاوی شما را به رؤیایی خواهد رساند که مطمئناً تنها در انیمیشن‌ها و فیلم‌ها دیده‌اید. قریب به ۱۰۰ جزیره کوچک و بزرگ، چشم‌اندازهایی رؤیایی را برای گردشگران رقم می‌زنند که بسیار خاص و عجیب و غریب‌اند.

بهترین زمان سفر به لنکاوی؛

اختلاف دمای ۲۰ تا ۳۵ درجه‌ای در سال، امکان سفر در تمام ماه‌های سال را برای گردشگران فراهم می‌کند. معمولاً در ماه‌های بارانی، گردشگران از بارش‌های دم غروب بهرمند می‌شوند و رنگ و بوی جزایر هم تغییر می‌کند. با این حال ماه‌های نوامبر، دسامبر، ژانویه، فوریه و مارس، بهترین زمان‌های سفر به لنکاوی هستند. چرا که در این ماه‌ها، دریا آرامتر است و شرایط برای استفاده حداکثری گردشگران از امکانات تفریحی و جاذبه‌های طبیعی تور لنگکاوی فراهم می‌شود.

رزرو تورلنکاوی؛

به مانند سایر تورهای مالزی، تورهای لنکاوی هم در تمام فصول سال موجود هستند و گردشگران می‌توانند در مورد شرایط و امکانات آن‌ها با مشاوران سالیان سفر گفتگو کنند. البته به این دلیل که پروازهای مالزی هفته‌ای ۲ یا ۳ بار انجام ‌می‌شوند، بهتر است که گردشگران از قبل نسبت به رزرو تور اقدام کنند.

بهترین تور لنکاوی؛

بدون شک تمام تورهای لنکاوی عالی هستند! نفس سفر به این جزایر، تجربه‌ای استثنایی محسوب می‌شود و بهتر است که زیاد در مورد هتل‌های لنکاوی سخت‌گیری به خرج ندهید! با این حال هتل‌ها هم تنوع وحشتناکی دارند و نیازی به نگرانی در مورد امکانات آن‌ها نیست. باز هم تأکید می‌شود که در ماه‌های سرد سال، گردشگران از تمام جهان به این مناطق سفر می‌کنند و بهتر است که از چند هفته قبل تور موردعلاقه‌تان را رزرو کنید.

پروازهای تور لنکاوی؛

برای سفر با تورهای لنکاوی، مجبور به ۲ توقف هستید. پرواز کوالالامپور خود ۱ توقف دارد و باید از کوالالامپور دوباره به این جزیره پرواز کنید. پروازهای داخلی مالزی بسیار مطلوب هستند و نیازی به نگرانی در مورد آن‌ها وجود ندارد. اما این توقف‌ها، مسلماً تأثیر زیادی در قیمت بلیط لنکاوی خواهد داشت.

قیمت تور لنکاوی؛

بدون شک این تورها هم به مانند تورهایی که پروازهای طولانی‌مدت دارند، گران‌قیمت‌تر از تورهای اطراف ایران هستند. اما توجه کنید که تجربه سفر با تورهایی نظیر تور لنکاوی، فرق‌هایی اساسی با تورهای اطراف ایران دارد و گردشگران به ملاقات با طبیعتی خواهند رفت که امکان یافتن آن در اطراف ایران وجود ندارد! بگذریم که تفریحات تور لنکاوی هم بسیار خارق‌العاده‌تر از تورهای اطراف ایران است!

و باز هم چرا تور لنکاوی؛

جزایر خالی از سکنه پرشماری که در اطراف سرزمین اصلی وجود دارد و آب و هوای گرم استوایی که امکان سفر در تمام ماه‌های سال به این جزایر را فراهم می‌کند، از تور لنگکاوی بهشتی ساخته است که مطمئناً یک تور ۱۰ روزه هم برای تجربه آن کافی نیست. تفریحات ساحلی و امکان اجاره کلبه‌های ساحلی به جای هتل، این تور را به یکی از بهترین تورهای مالزی تبدیل کرده است.

سوالات متداول

لنکاوی کجاست؟

لنکاوی مجمع الجزایری از 104 جزیره در دریای آندامان است. که یک منطقه آزاده گمرکی نیز می باشد که بزرگترین شهر آن kuah نام دارد. و از نظر جغرافیایی در شمال غربی مالزی قرار دارد.

فاصله هوایی و زمینی کوالالامپور تا لنکاوی چقدر است؟

فاصله بین کوالالامپور تا لنکاوی حدود 490 کیلومتر می باشدکه بدلیل این که راه زمینی با ماشین ندارد. مسافران باید از طریق راه هوایی سفر کنند که در طول این پرواز حدود 1:30 ساعت می باشد.

جاذبه های گردشگری لنکاوی کجاست؟

لنکاوی دارای جاذبه های گردشگری متعددی از جمله مکان های تاریخی و غواصی و تفریحات ساحلی و زندگی شبانه هیجان انگیز و کالاهای ارزان می باشد. شما برای گشت در لنکاوی می توانید ماشین اجاره کنید از جمله این جاذبه ها می توان به پل هوایی لنکاوی، تله کابین لنکاوی، دنیای زیر آب و سواحل زیبا اشاره کرد.

در لنکاوی در چه هتل هایی اقامت داشته باشیم؟

بهترین هتل ها در لنکاوی برای اقامت هتل هایی هستند که در کنار ساحل ساخته شدند. برای مثال می توان به هتل های holiday villa beach و Berjaya Langkawi و meritus plangi اشاره کرد.

Call Now Button