یکی دیگر از شهرهای مقصد برای انجام مراحل انگشت‌نگاری ویزای کانادا ، شهر آنکارا در کشور ترکیه است. وقت سفارت کانادا در آنکارا، سختی‌هایی دارد که شاید بتوان گفت بسیاری از متقاضیان ویزا مجبور به انتخاب آن می‌شوند! این اجبار از آن‌جا می‌آید که معمولاً دفتر VAC آنکارا خلوت‌تر از سایر دفاتر است و در بعضی از زمان‌ها از سال، آن دسته از متقاضیان که ملزم به طی کردن سریع مراحل ویزا هستند، تنها گزینه آنکارا را پیش رو دارند.

مراحل اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا به این‎صورت است که زمانی که شخص به کارگزاری VAC در آنکارا مراجعه می کند؛ کارگزاری دو فرم تحت عناوین application form و family information به شخص می دهد تا پس از تکمیل در پرونده وی قرار دهند. این فرم ها حاوی اطلاعاتی در مورد شخص، انگیزه وی از سفر به کانادا، نحوه تامین هزینه سفر به کانادا و… هستند که فرد می بایست در کمال صداقت و دقت به این سوال ها پاسخ دهد. بعد از تکمیل و تحویل فرم ها، شخص باید به ترتیب اقدام به پرداخت هزینه صدور ویزا و هزینه انگشت نگاری کند تا پس از واریز این هزینه ها بتواند برای انگشت نگاری اقدام کند.

وقت سفارت کانادا در آمریکا

یکی از مشکلات اساسی اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا، عدم وجود پرواز روزانه به این شهر است و این به آن معنی‌ست که متقاضیان مجبور به اقامت دو سه روزه در آنکارا هستند. پیشنهاد می‌شود در صورتی که زمان کافی برای طی کردن مراحل اخذ ویزای کانادا دارید، از وقت سفارت کانادا در استانبول استفاده کنید.

جهت اطلاع از مدارک، شرایط و هزینه ها به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنید.

تور آنکارا برای مراجعه به سفارت کانادا

اگر قصد سفر به آنکارا به منظور طی کردن مراحل انگشت نگاری در دفتر وک را دارید؛ میتوانید از خدمات تور آنکارا ویژه انگشت نگاری، استفاده نمایید.

سالیان سفر بهترین هتل های نزدیک به سفارت کانادا در آنکارا را برای مسافران این تورها درنظر گرفته است. خدمات ویژه ای که در تورهای انگشت نگاری آنکارا ارائه میشود شامل ترانسفر رفت و برگشت از هتل به دفتر VAC و ارسال نماینده آژانس برای راهنمایی مسافر در امور مربوط به سفارت می شود.

تعطیلات سفارت کانادا در آنکارا ۲۰۱۹

HOLIDAYS  ۲۰۱۹ DAY DATE
New Year’s Day Tuesday ۰۱ January
Family Day Monday ۱۸ February
Easter Monday Monday ۲۲ April
Victoria Day Monday ۲۰ May
Ramadan Feast Eve  Tuesday ۰۴ June
Ramadan Feast Wednesday  ۰۵June
Ramadan Feast Day 2 Thursday ۰۶ June
 Sacrifice Feast Day 2  Monday  ۱۲ August
Thanksgiving Monday ۱۴ October
Republic Day Tuesday ۲۹ October
Remembrance Day Monday ۱۱ November
Christmas Day Wednesday ۲۵ December
Boxing Day Thursday ۲۶ December

آدرس سفارت کانادا در آنکارا

Cinnah Caddesi No: 58 – ۰۶۶۹۰, Cankaya – Ankara, Turkey

مطالب مرتبط با مهاجرت به کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *