پارک 6 می باتومی

پارک 6 می، گردشی هیجان‌انگیز در باتومی

16/04/1397
گرجستان

اگر به دنبال مکانی زیبا و به‌دور از شلوغی شهر هستید توصیه می‌شود که پارک 6 می باتومی را از دست ندهید. در این پارک تفریحات مختلفی قرار گرفته است که برای گذراندن وقت با خانواده بسیار در تور گرجستان بسیار ایده‌آل است.

یکی از ویژگی‌های بارز این پارک که گردشگران تور باتومی را شگفت‌زده می‌کند امکان شنا با دلفین‌ها در دلفیناریوم پارک است که جذابیت‌های بازدید از آن را دوچندان کرده است. شما می‌توانید یک قایق کرایه کنید و از طبیعت زیبا در کنار دریاچه لذت ببرید.

در طی بازدید از این پارک آکواریوم زیبا در انتظار شما است که در آن انواع موجودات آبزی از جمله گربه ماهی، ماهی‌های رنگارنگ، اختاپوس و بسیاری دیگر وجود دارد که شما می‌توانید نحوه‌ی زندگی موجودات دریایی را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین در این پارک باغ‌وحش زیبایی قرار گرفت است که انواع حیوانات مختلف از سرتاسر جهان در آن نگه‌داری می‌شوند. از جمله‌ی این حیوانات می‌توان به اسب مینیاتوری، گوزن کانادایی، کانگورو استرالیایی و… اشاره کرد. همچنین برای کودکان نیز در پارک 6 می یک محل بازی و وسایل هیجان‌انگیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

در طی بازدید از این پارک دوربین‌تان را فراموش نکنید چراکه سوژه‌های زیبا و برای عکاسی در این پارک وجود دارد که عکاسی از آن‌ها می‌تواند لذت سفر به گرجستان را افزایش دهد.

Call Now Button