مرکز خرید آلاماندا در مالزی

مرکز خرید آلاماندا مالزی

19/03/1397
مالزی

مالزی یکی از کشورهای پرطرفدار در بین ایرانیان است که هر ساله هزاران ایرانی به این کشور سفر می‌کنند و از جاذبه‌های گردشگری آن لذت می‌برند. شهرهای کوالالامپور و لنکاوی از لحاظ توریستی پیشرفت زیادی کرده است و مکان‌های دیدنی و ساحل زیبایی را در دل خود گنجانده است، از این جهت تور کوالالامپور و تور لنکاوی در چند سال اخیر با رونق بسیاری روبه‌رو شده است. در کنار جاذبه‌های دیدنی، مراکز خرید شیک و مجلل در مالزی قرار گرفته است که برای جذب بیش‌تر مشتری در زمان‌های خاصی از سال بروی اجناس خود تخفیف‌های ویژه‌ای را درج می‌کنند. مرکز خرید آلاماندا مالزی در شهر پوتراجایا واقع شده است و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

به‌طور کلی شهر پوتراجایا دارای 2 بخش مدرن و معمولی است که در بخش مدرن آن بسیاری از ساختمان‌ها دارای طراحی شیکی می‌باشند که جاذبه‌های مختلفی در آن وجود دارد. در این مرکز خرید کالاهایی از برندهای مطرح دنیا به فروش می‌رسد که برای عاشقان خرید انتخاب مرکز خرید آلاماندا یک انتخاب ایده‌آل می‌باشد. همچنین در آلاماندا رستوران‌ها و فودکورت‌های شیکی قرار گرفته است که خدمات ایده‌آلی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. توصیه می‌شود که در تور مالزی بازدید از این مرکز خرید را در برنامه‌ی خود قرار دهید و از سرگرمی‌های آن لذت ببرید.

مرکز خرید آلاماندا در پوتراجایا دارای 3 طبقه می‌باشد و بیش از 160 فروشگاه را در خود جای داده است و امکانات آن گردشگران را شگفت زده می‌کند. اگر در جستجوی خرید لباس‌های باکیفیت برای کودکان و آقایان و بانوان هستید آلاماندا را از دست ندهید. یکی از دغدغه‌های افراد در هنگام بازدید از مراکز خرید پارکینگ خودرو است که گردشگران در هنگام بازدید از این مجموعه با این مشکل مواجه نخواهند، در آلاماندا پارکینگ‌های خودروی مختلفی در نظر گرفته شده است.

در این مرکز خرید می‌توانید هم برندهای مطرح بین‌المللی و هم برندهای مشهور مالایی را می‌توان پیدا کنید. آلاماندا جزو مراکز خرید اقتصادی است و قیمت کالاها بسته به نوع برندی دارد که خریداری می‌شود.

Call Now Button