برج العرب

برج العرب، شکوه معماری در دبی

16/10/1397
دبی

برج العرب دبی یکی از باشکوه‌ترین ساختمان مرتفع شهر دبی می‌باشد که امروزه به نماد شهر دبی شهرت دارد. این برج دارای کاربردهای مختلفی از جمله رستوران و هتلی لوکس است و در سال ۲۰۱۸ عنوان برترین هتل جهان را از آن خود کرد. طرح بادبان از آن رو برای ساختمان برج العرب انتخاب شد که نمادی از شغل تاریخی مردم این دیار یعنی دریانوردی باشد. بالاترین طبقه برج در ارتفاع ۱۹۷٫۵ متری قرار گرفته و درست بر بالای برج و در ارتفاع ۲۱۰ متری از سطح زمین، یک سکوی فرود بالگرد ساخته شده تا مهمانان سوپرپولدار و مهم برج، بی دردسر بتوانند به اقامتگاه خود برسند. البته تجمل برج العرب تنها در نمای بیرونی دیده نمی شود و هنگامی که پا درون این هتل بگذارید، طراحی لوکس و امکانات منحصر به فردش توجه تان را به راحتی جلب می کند.

برج العرب
برج العرب

برج العرب در جزیره مصنوعی و کوچکی است که فاصله ای ۲۸۰ متری از ساحل جمیرا دارد. این جزیره کوچک به صورت اختصاصی و برای ساخت برج العرب احداث شده و به این ترتیب راه دسترسی به این برج نیز انحصاری است. هتل برج العرب زیر نظر گروه جمیرا اداره می شود و در واقع به همین دلیل است که این هتل را با نام برج العرب جمیرا (Jumeirah) می شناسند. برج العرب دبی با رستوران‌های متنوعش برای صرف غذا یک انتخاب ایده آل است و با اقامت در این هتل از پارک آبی وایلد وادی به صورت رایگان استفاده کنید و یک اقامتی لوکس و منحصر به فردی را در تور دبی تجربه کنید. به‌علاوه می‌توانید سرو کاپوچینو با طلای واقعی را در برج العرب داشته باشید که در نوع خود بی‌نظیر است.

برج العرب
برج العرب

یکی از مجلل‌ترین سوئیت‌های آن سوئیت رویال دو خواب (Royal Two-bedroom suit) است که در آن می توانید همانند یک ملکه و یک شاه اقامت لوکسی را داشته باشید. امکانات آن کاملاً متفاوت از دیگر سوئیت‌هاست و از امکانات مجللی برخوردار است. که از جمله‌ی امکانات آن می‌توان به ساحل خصوصی در برج العرب، دسترسی کامل به اسپای برج با امکانات جداگانه برای خانم‌ها، استخرهای جداگانه و پوشیده و همچنین دسترسی به باشگاه تفریحی کودکان اشاره کرد.

Call Now Button