اشتباهات رایج در سفر از نگاه آنتونی باردن

جهان‌گردی از نگاه آنتونی باردن

23/04/1397
نکات سفر

آنتونی باردن یکی از مطرح‌ترین جهان‌گردان است که زمان زیادی را در سفر گذرانده است و با افراد و گردشگران زیادی ملاقات کرده است. آنتونی باردن تقریباً 250 روز را در هرسال در جاده می‌گذارد و این بدان معناست که وی جاذبه‌های توریستی زیادی را در دنیا دیده است و تجربه‌ی خوبی دارد. در این مقاله قصد داریم جهان‌گردی از نگاه آنتونی باردن بررسی کنیم که می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای سفرهایمان باشد.

آنتونی براین باور است که افراد مکان‌های ناشناخته‌ی زیادی در دنیا وجود دارد و یکی از مواردی که باعث افزایش هیجان سفر می‌شود این است به این مکان‌ها سفر کنید. بیش‌تر مسافران ترجیح می‌دهند که به مناطق امن سفر کنند، ار این جهت اگر به خانواده‌تان بگویید می‌خواهید سفری به قبایل آفریقایی و سفر به صحرای مصر داشته باشید با مخالفت مواجه خواهید شد. اما سفر به مناطق ناشناخته می‌تواند یک ماجراجویی خوبی را برای شما به‌ارمقان بیاورد. همچنین وقتی به این مکان‌ها سفر می‌کنید پول زیادی را هزینه نمی‌کنید و لحظات شاد‌تری را تجربه خواهید کرد. همچنین در انتخاب  انتخاب هتل دقت کنید، اگر به دنبال بهترین قیمت ها هستید و به صورت گروهی هم سفر می کنید بهتر است که Airbnbs را چک کنید چون با کرایه این خانه ها شانس این را دارید تا هم فرهنگ محلی را بهتر بشناسید و هم کمتر خرج کنید. همچنین می‌توانید ازبلیت‌های لحظه‌آخری مثلاً در تور ارمنستان هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید.

وی معتقد است از عواملی که می‌تواند لذت سفر را افزایش دهد خوردن غذاهای محلی آن منطقه است. خوردن غذای محلی بهترین روش برای شناخت فرهنگ بومی یک کشور است بدون شک بعد از سفر به یک کشور خارجی به عنوان نمونه تور استانبول، در خیابان یا رستوران ها با غذاهایی مواجه خواهید شد که قبلاً آن ها را ندیده و مزه آن ها را نچشیده اید. انتخاب سفر عجولانه بسیار هیجان‌انگیز است. گاهی به‌طور ناخودآگاه برای سفر خود برنامه ریزی می‌کنید، اما باید بدانید که داشتن برنامه قبل از سفر دست‌وپای شما برای ماجراجویی می‌بندد.

Call Now Button