آکواریوم آکواوگا در آنکارا

آکواریوم آکواوگا در آنکارا

03/05/1397
آنکارا

آکواریوم آکواوگا یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری در آنکارا می‌باشد که علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب می‌کند. این آکواریوم دارای 2 طبقه است و بخش‌های مختلف می‌باشد و در مرکز خرید ناتا وگا اوت لت قرار گرفته است و هرساله پذیرای هزاران گردشگر خارجی در تور آنکارا می‌باشد.

زمانی که شما وارد این آکواریوم می‌شوید می‌توانید کلکسیونی از ماهی‌های نادر و دیگر جانوران زیبا از ازجمله سفره‌ماهی، کوسه، لاک‌پشت، اسب‌آبی و حتی گیاهان دریایی را مشاهده کنید که هیجان بازدید از آن را در تور ترکیه دو چندان کرده است. این آکواریوم از لحاظ اندازه سومین اکواریم اروپا محسوب می‌شود. تونل آکواریوم آنکارا با طول 98 متر و گنجایش 4.5 میلیون لیتر آب را در خود جای داده است. اگر علاقه‌مند به زندگی جانوران آبزی و مشاهده‌ی رفتار آن‌ها هستید بدون شک این آکواریوم برترین مکان برای بازدید برای شما محسوب می‌شود.

در کل 12000 جانور آبزی در آن زندگی می‌کنند که مملو از شگفتی و اسرار زیر آب را می‌توانید مشاهده کنید. در محیط اکواریوم آکواوگا رستوران و کافی‌شاپ قرار گرفته است که خدمات خوبی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند. یکی از ویژگی‌ بارز این مجموعه این است که به‌طور همزمان ماهی‌های آب‌های شور و شیرین می‌توانند در کنار یکدیگر زندگی کنند و حس وصف‌نشدنی را برای بازدید کنندگان ایجاد می‌کنند. ساعت کار این آکواریوم از 11 صبح تا 9 شب است و هزینه‌ی ورودی برای علاقه‌مندان 15 لیر می‌باشد.

Call Now Button