تفریحات تفلیس

تفریحات تفلیس را از دست ندهید

28/04/1397
گرجستان

در چند سال گذشته تفلیس به یکی از برترین قطب‌های گردشگری تبدیل شده است و گردشگران زیادی از سرتاسر جهان بازدید از این شهر را در تور تفلیس در برنامه‌های سفر خود دارند. از آنجایی که شهر تفلیس یک شهر توریستی می‌باشد تفریحات و جاذبه‌های گردشگری زیادی در دل آن جای گرفته است که در این مقاله قصد داریم به معرفی آن‌ها بپردازیم.

  • بالن‌سواری، تجربه‌ای بی‌نظیر

تفریحات تفلیس
تفریحات تفلیس

بدون شک یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری تفلیس بالن‌سواری می‌باشد که طرفداران زیادی را در جهان دارد. تماشای تمام زیبایی‌های این شهر از بالا یک هیجان وصف نشدنی است که جذابیت تجربه‌ی آن دو چندان شده است. شما می‌توانید در این بالن سوار شوید و به آرامی آسمان این شهر را در نوردید. این بالن‌ها ظرفیت 2 الی 24 نفر را دارند و لحظات به‌یادماندنی در ذهننتان ثبت خواهد شد. در طی تور بالن پکیج‌های خوراکی و نوشیدنی‌های مختلفی قرار داده شده است و همچنین می‌توانید بالن VIP و نوع معمولی آن را در اختیار اجاره کنید.

  • مراکز خرید شیک

تفریحات تفلیس
تفریحات تفلیس

یکی از ویژگی‌های بارز شهر تفلیس که گردشگران تور گرجستان را مجذوب می‌کند وجود مراکز خرید شیک و مجلل در این شهر است. شما می‌توانید یک روز کامل را در هر مرکز خریدی سپری کنید، بدون اینکه متوجه گذر زمان شوید. در این مراکز خرید انواع کالاهای لوکس و برندهای مطرح قرار گرفته‌اند که کالاهای باکیفیتی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. از جمله‌ی برترین مراکز خرید می‌توان به درای بریج، پونیت و… اشاره کرد.

  • طبیعت‌گردی

تفریحات تفلیس
تفریحات تفلیس

اگر علاقه‌مند به گشت‌وگذار در طبیعت هستید، پیشنهاد می‌شود که طبیعت گردی شهر تفلیس را از دست ندهید. در شهر تفلیس مناطق طبیعی بکری وجود دارد که بازدید از آن‌ها می‌تواند هیجان زیادی را برای گردشگران ایجاد کند. طبیعت گردی در تفلیس شما را از شلوغی شهر می‌گذارد و بهترین مکان برای استراحت و قدم زدن می‌باشند.

  • طعم بی‌نظیر غذاهای گرجی

تفریحات تفلیس
تفریحات تفلیس

فرهنگ گرجی تلفیقی از فرهنگ‌های مختلف از جمله پارسی، ترکی و حتی آذربایجانی است که خوردن غذاهای گرجی طعم به‌یادماندنی را برای گردشگران رقم می‌زند. در تفلیس رستوران‌های بی‌نظیری قرار گرفته است که در آن‌ها غذاهای مشهور بومی گرجی سرو می‌شود و شما می‌توانید از خوردن آن‌ها لذت ببرید. توصیه می‌شود در سفر به گرجستان حداقل یک روز را به میان رستوران‌های شهر بروید و یک غذای خوشمزهی‌ی گرجی را امتحان کنید.

Call Now Button