شهربازی تفلیس

شهربازی هیجان‌انگیز در تفلیس

03/05/1397
گرجستان

اگر علاقه‌مند به بازی‌های هیجان‌انگیز هستید، شهربازی هیجان‌انگیز تفلیس را از دست ندهید. این شهربازی با نام متاتسمیندا مشهور است جاذبه‌های گردشگری این شهر در تور تفلیس است. شهربزی متاتسمیندا در فضایی به مساحت 100 هکتار و در ارتفاع 770 متری قرار گرفته است و شما می‌توانید در حین استفاده از وسایل بازی مهیج از مناظر باشکوه شهر نیز لذت ببرید.

یکی از لذت‌بخش‌ترین وسایل بازی تفلیس چرخ‌وفلک آن است که دارا 80 متر ارتفاع می‌باشد و در لیست بلندترین چرخ‌وفلک‌های جهان قرار دارد. یکی از ویژگی‌هایی که شهربازی تفلیس را در تور گرجستان در جایگاه ویژه قرار داده است ترن‌هوایی آن می‌باشد که ترس و در کنار هیجان زیاد را تجربه خواهید کرد. توصیه می‌شود اگر فوبیای ارتفاع دارید این ترن ترسناک را امتحان نکنید، همین موضوع باعث شده تا هیجان بازدید از این شهربازی دوچندان شود.

جالب است بدانید در این پارک قطاری وجود دارد که می‌توانید با سوار شدن در آن از کلیه‌ی قسمت‌های شهر تفلیس بازدید کنید.شما در هنگام ورود به این شهر بازی نیاز به پرداخت وجه ندارید و ورودی آن رایگان است و برای انجام هر بازی باید بلیط تهیه کنید. بازی‌های این شهربازی بسیار کم‌هزینه هستند و برای هر سنی بازی‌های مخصوصی در نظر گرفته شده است. بزرگ‌سالان می‌توانند با سواری بر ترن برقی، اختاپوس و رودخانه‌ی وحشی سطح آدرنالین خون خود را به اوج برسانند. در بخش کودکان نیز یک پارک ژوراسیک در نظر گرفته شده است که انواع دایناسورهای متحرک در آن قرار داده شده است و یک تفریح کامل در یک روز برای شما محسوب می‌شود. به‌علاوه در این شهربازی چندین رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ قرار گرفته است که خدمات خوبی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

Call Now Button