سفر هیجان انگیز به آذربایجان در تابستان

سفر هیجان‌انگیز به آذربایجان در تابستان

یکی از خاطره‌انگیزترین سفرهای گردشگری را در فصل تابستان در کشور آذربایجان تجربه کنید. بهار و تابستان یکی از جذاب‌ترین فصل‌ها برای سفر به‌شمار می‌آید و هرساله هزاران گردشگر از اقصی نقاط جهان این فصل را برای سفر انتخاب می‌کنند. در آذربایجان جاذبه‌های توریستی و مکان‌های دیدنی زیادی دارد که در تابستان از طرفداران زیادی برخوردار است. از جمله فعالیت‌های جذاب در سفر هیجان‌انگیز به آذربایجان درتابستان ماهیگیری و شکار است که برای طرفداران این‌گونه ورزش‌ها سفر به این کشور یک گزینه‌ی ایده‌آل می‌باشد.

خود را در مرز آذربایجان در نزدیکی دریای خزر با آب‌وهوای بی‌نظیر و سواحل پرجمعیت تصور کنید که هیجان‌انگیزترین سفر در تابستان در ذهنتان ثبت می‌گردد. مهمان‌نوازی مردم بومی آذربایجان همانند کشور عزیزمان در جهان از شهرت زیادی برخوردار است و شما در طی اقامت خود هیچ‌گاه احساس غربت نمی‌کنید.

به‌طور کلی صنعت گردشگری آذربایجان همانند کشورهای همسایه از جمله  تو گرجستان و تور ارمنستان پیشرفت زیادی کرده است که در حوزه‌های مختلف اعم از اقتصاد، درآمدزایی و حتی اشتغال‌زایی تاثیر مثبتی داشته است. یکی از جاذبه‌های تور باکو فستیوال‌های مختلفی از جمله فستیوال موسیقی و دنس است که هرساله در فصل تابستان در آن برگذار می‌شود و گردشگران زیادی به سمت خود می‌کشاند. نکته‌ی جالب این است که بسیاری از این فستیوال‌ها در در برج شعله در باکو برپا می‌شود که مطرح‌ترین آن فستیوال بین‌المللی جاز است. البته شیرینی‌های محلی آذربایجان همانند باقلوا و شکربورا پای ثابت مهمانی‌ها و جشن‌های باکو است. گردشگرانی که از این شهر بازدید می‌کنند به ان لقب پاریس کوچک را داه‌اند و در آن جاذبه‌های گردشگری و تاریخی مختلفی قرار گرفته است که بازگو کننده‌ی فرهنگ بومی آذربایجان می‌باشند.

آژانس‌های مسافرتی سالیان سفر به‌دلیل استقبال زیاد گردشگران ایرانی پکیج‌های متنوع تور آذربایجان برای تمامی سلیقه‌ها در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. گردشگران می‌توانند از طرق زمینی و هوایی به این آذربایجان سفر کنند که در سفرهای هوایی بهترین هواپیمایی‌های کشور صورت می‌گیرد.

Call Now Button