بازار شناور پاتایا

بازار‌ شناور پاتایا

11/07/1397
پاتایا

امروزه تایلند یکی از قطب‌های گردشگری در جهان تبدیل شده است و همواره در بین گردشگران ایرانی سفر به تایلند در جایگاه ویژه‌ای قرار داشته است. پاتایا یکی از مشهورترین شهرهای ساحلی تایلند است که جاذبه‌های گردشگری زیادی را در دل خود جای داده است. بدون شک یکی از هیجان‌انگیزترین و زیباترین تفریحات این شهر بازار شناور می‌باشد که مکانی هیجان‌انگیز برای ماجراجویان و عاشقان خرید به‌حساب می‌آید.

در این بازار مغازه‌ها درون قایق به‌صورت شناور می‌باشند و طیف وسیعی از مواد غذایی، صنایع دستی و بسیاری دیگر پیش روی شما قرار دارد. گردشگران تور پاتایا این بازار را مکانی مناسب برای خرید سوغاتی نیز به‌شمار می‌آید و شما می‌توانید با فرهنگ اصیل تایلند آشنا شوید.

به‌طور کلی دارای 4 بخش می‌باشد و در آن 114 مغازه، فروشگاه و رستوران جای گرفته است و محصولات مختلف از قسمت‌های مختلف تایلند همانند بخش شمالی، شمال شرقی، مرکزی و جنوب به‌فرش می‌رسند. از جمله‌ی صنایع دستی این مجموعه می‌توان به مجسمه، منسوجات، ظرو نقره‌ای، کیف‌های چوبی و… اشاره کرد که تاریخ این کشور را به‌خوبی معرفی می‌کنند.

همچنین برخی از نمایش‌های جذاب تایلندی همانند نمایش بافت ابریشم و نمایش میمون‌ها که جذابیت‌های بازدید از آن را در تور تایلند دوچندان کرده است. در نمایش میمون‌ها بی‌تردید یکی از باهوش‌ترین و البته مشهورترین میمون‌های تایلندی را مشاهده خواهید کرد که از آن‌ها در برخی از فیلم‌های هالیودی نیز به‌کار گرفته شده است.

Call Now Button