هتل هیلتون بدروم

لابد تعریفش را شنیده‌اید؛ تعریفِ هتل هیلتون بدروم را. به هر ترتیب این هتل در شهرِ هتل‌های چند ستاره، سری تو سرها دارد و در همه فصل‌های سال مهمان‌پذیرِ گردشگرانی‌ است که به هوای بازدید از سواحل دریای اژه و معماری‌ چشم‌گیرِ مصری و ترکی، راهی یک از جنوبی‌ترین شهرهای ترکیه، بندر بدروم، می‌شوند. بدیهی است که تصاویرش را به چشم دیده و وصفش را به گوش شنیده باشید. حال شاید وقت آن رسیده است که همه دیده‌ها و شنیده‌ها را یک‌جا جمع کنیم و این هتل را آن‌گونه که هست به چالش بکشیم.

از هتل هیلتون بدروم چه می‌دانیم؟

اتاق‌ و سوییت‌ها

چهار صد و نود اتاق رو به دریا، چهار صد و نود اتاق که هر پنجره‌اش به روی صخره‌ای از سنگ‌های دیدنی و خوش‌تراش باز می‌شود، چهار صد و نود اتاق که منظره‌ای از ساحل زیبای شنیِ اژه را به چشمان‌مان هدیه می‌دهد. چهارصد و نود اتاق که از بالکن و تهویه و اینترنت و تلویزیون و حمام و سشوار و مینی بارو خط تلفن مستقیم و میز و صندلی هیچ کم ندارند. چهارصد و نود اتاق که بعضی‌شان را اتاق‌های میهمان و بعضی دیگر را سوییت‌‌ها تشکیل می‌دهند. چهارصد و نود اتاق که می‌توان پیرامون حال و هوا و امکانات و امنیتش چهار صد و نود کتاب نوشت!

کافه‌ها و رستوران‌ها

هتل هیلتون چهار کافه دارد؛ یکی در سراسرای بزرگش و دیگری کناره دریای اژه در ساحل، یکی به نام  آلامر( Alamer) و یکی با نام کافه مرکزی که هر چهار تا نوشیدنی‌های حلال پیش مشتریان‌شان می‌گذارند و هر یک در فضایی متفاوت با دیگری از آنان پذیرایی می‌کند.

به این کافه‌ها چهار رستوران اضافه کنید که آنان نیز چهار وعده سرو می‌کنند؛ صبحانه و صبحانه دیروقت و ناهار و شام. انگارکی همه چیز در عدد چهار گِرد شده است.

امکانات تفریحی

هتل هیلتون بدروم همچنین چهار استخر دارد؛ دوتا برای کودکان و دو تا برای بزرگسالان. از این چهارتا، یکی روباز است؛ جایی برای تن به آب زدن، تن به آفتاب دادن و حمام آفتاب گرفتن، چُرت نیم‌روزی کنار آب و صرف عصرانه زیر نور آفتاب و کنار وزش باد. باقی هم در فضایی مسقف‌اند؛ پر از امکانات گوناگونِ سونا و آب شور و ماساژ و غیره.

شاید چهار اسم رمز هتل هیلتون بدروم باشد؛ عددی که در هر جای دنیا شما را به یاد این هتل درخشان بیندازد اما هتل هیلتون نه چهار بلکه پنج ستاره است!

اگر یک‌جا نشین‌اید و دوست ندارید برای تفریحات پا از هتل بیرون بگذارید و چندین کلیومتر تا مرکز شهر بروید، از سه زمین تنیس و یک زمین والیبال و بسکتبال و مینی‌فوتبالش حظ ببرید. گویی مدیران هتل هیلتون بدروم همه چیز را جمع آورده‌اند تا که اتاق‌نشین‌تان کنند؛ حتی ورزش‌های آبی نظیر قایقرانی موزی بادی ، اسکی روی آب،جت اسکی ، قایقرانی موتوری ، گشت و گذار با قایق، قایقرانی پدالی ، غواصی و موج سواری!

پایگاه TRIPADVISOR می‌گوید از همه 687 نفری که هتل هیلتون بدروم را برای اقامت انتخاب کرده‌اند، چهارصد و هفتادتایشان خانواده‌ها و زوج‌های جوان بوده‌اند. آماری از این دست ثابت می‌کند که هتل هیلتون بدروم تا چه اندازه در کسب رضایت خانواده‌ها موفق بوده است.

اما

هتل هیلتون بدروم کجاست؟

هیلتون در حاشیه یکی از زیباترین شهرهای ترکیه جا گرفته است؛ بیست و دو کیلومتر آن‌طرف‌تر و در فاصله‌ای چهل و پنج کیلومتری تا فرودگاه. بیست و چهار ساعت شبانه‌روز باز است اما تنها در ساعت‌های 2 ظهر می‌تواند اتاق‌هایش را به میهمانانش تحویل دهید. اگر هتل هیلتون انتخاب شما برای اقامت در تور بدروم ترکیه است، زود، دست بجنبانید یکی از آن چهارصد و نود اتاق را پیش از سفر رزرو کنید. اتاق‌های رویایی هیلتون هیچ‌گاه خالی نمی‌مانند.

Call Now Button