ساحل کنیالتی آنتالیا

ساحل دیدنی کنیالتی آنتالیا

03/05/1397
آنتالیا

ساحل کنیالتی یکی از تماشایی‌ترین و بکرترین سواحل آنتالیا محسوب می‌شود که در غرب این شهر واقع شده است. این ساحل دومین ساحل عمومی در تور آنتالیا محسوب می‌شود که آن را با نام پلاژ کنیالتی شناخته می‌شود. هرساله گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا از این ساحل زیبا دیدن می‌کنند.

تفریحات شگفت‌انگیزی در کنار این ساحل شنی تمیز صورت می‌گیرد و هیجان بازدید از آن را دوچندان کرده است. از جمله امکانات آن می‌توان چتر‌ و صندلی ساحلی، رستوران و حتی کافه اشاره کرد. یکی از دلایلی که افراد این ساحل در تور ترکیه انتخاب می‌کنند ورزش‌های آبی و مفرحی است که در کنار آن برگذار می‌شود و لحظات به‌یادماندنی را در ذهن بازدید کنندگان ثبت می‌کند. ورزش‌های آبی همانند اسکیت‌بورد، اسکی‌روی آب، پاراگلایدر و… در بین گردشگران در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد.

جالب است بدانید از مرکز خرید بزرگ آنتالیا می‌توانید از تراموا استفاده کنید و به این ساحل بکر دسترسی داشته باشید. این ساحل همواره تمیز و درخشان است و دیدن آن بسیار لذت‌بخش خواهد بود. از دیگر سواحل مشهور آنتالیا می‌توان به ساحل الیمپوس، ساحل پاتارا، ساحل آنالیا، ساحل لارا و ساحل فالسیس نام برد که تماشای غروب از این منظره بسیار بکر است.

 

Call Now Button