هتل روزمونت دبی

هتل روزمونت دبی اولین هتل دنیا با جنگل‌های استوایی!

همه‌ی ما در تصوراتمان خانه‌ای رویایی داریم که یک طبقه‌ی آن استخری به بزرگی دریا دارد، حیاطش مثل یک جنگل سرسبز است و ارتفاع پشت بامش آن‌قدر زیاد است که بتوانیم تمام شهر را از بالای آن ببینیم. شاید برایتان عجیب باشد که بگوییم چنین چیزهایی رویای محال نیستند! شهر دبی با هتل‌های شگفت‌انگیزش این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید روی زمین و در بیداری به رویاهایتان برسید.

بدون شک دبی یکی از جذاب‌ترین مقاصد سفر نزدیک به کشورمان ایران است که می‌تواند تفریحات فوق‌العاده‌ای را برای گردشگرانش مهیا کند. این شهر به‌خاطر سازه‌های عجیب‌وغریبش که هر روز هم به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود، در تمام جهان معروف شده است. دبی با ساخت هتل جنگلی بار دیگر توجه‌ها را به سمت خودش جلب کرده و قدرت علم بشر را به رخ همه کشانده است. امروز با هم هتل روزمونت دبی را می‌شناسیم که به سازه‌ای خاص در میان هتل‌های دبی تبدیل شده است.

هتل روزمونت دبی

هتل روزمونت دبی (Rosemont Hotel)

هتل روزمونت دبی به عنوان اولین هتل جنگلی جهان در حال ساخت و ساز است. Kieferle & Partner و ZAS که از طراحان صاحب نام جهانی هستند و در مسابقه‌ی بین المللی طراحی هم جوایز مهمی دریافت کرده‌اند، طراحی این هتل فوق لاکچری را به عهده دارند. مجموعه هتل‌های روزمونت که در شهرهای دیگری مثل شیکاگو، لندن و… هم شعبه دارند، این بار با قدم گذاشتن به پایتخت دیدنی کشور امارات یعنی دبی، مهمان‌نوازی خود را به حد اعلی رسانده‌اند.

برای طراحی این هتل از انعکاس نور در دل طبیعت الهام گرفته شده است. با قدم گذاشتن به این هتل می‌توانید طبیعت بکر را در کنار دنیای دیجیتال لمس کنید. چه تجربه‌ای شیرین‌تر از این؟! معمار هتل روزمونت دبی ، با پیچ و تاب‌هایی که به ساختمان بلندبالای آن داده و نورپردازی شگفت‌آوری که برای نمای آن در نظر گرفته، توانسته آن را به نمونه‌ای خاص در میان برج‌های سر به فلک کشیده‌ی دبی تبدیل کند.

هتل روزمونت دبی

هتل روزمونت دبی با دو برج 47 طبقه‌ی خیره‌کننده‌اش مثل یک نگین در میان برج‌های دیگر دبی خواهد درخشید. هزینه‌ی ساخت این هتل حدوداً 300 میلیون دلار برآورد شده است. بخش‌های تفریحی این هتل در قسمت پایینی ساختمان هتل که به صورت مشترک بین دو برج استفاده می‌شود، قرار گرفته و طبقات هتل واحدهایی برای اقامت را دربر می‌گیرند.

اولین هتل جنگلی دنیا

شهر دبی که به خاطر ساخت جزایر مصنوعی سر زبان‌ها افتاده بود، این بار با ساخت جنگل استوایی آن هم در میان یک هتل دوباره قدم به میدان گذاشته است. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، برای ساخت این هتل از نور و طبیعت الهام گرفته شده؛ به همین دلیل هم در فضای داخلی هتل روزمونت دبی، طبقه یا بهتر است بگوییم طبقاتی را به ساخت جنگل استوایی با درختان تنومند اختصاص داده‌اند. حضور این درخت‌ها و به طور کلی این جنگل ساخت انسان، باعث می‌شود هوای خنک و مطبوعی برای مهمانان هتل به ارمغان آید. به‌غیر از جنگل مصنوعی، ساحل مصنوعی هم از دیگر بخش‌های جذاب این هتل است.

rosemont hotel dubai

rosemont hotel dubai

امکانات هتل روزمونت دبی

قطعاً چنین هتل باشکوهی برای پذیرایی از مهمانانش به یک جنگل و ساحل اختصاصی بسنده نمی‌کند! هتل روزمونت هم از این قاعده مستثنی نیست و هر آن چه در توان دارد برای راحتی و آسایش مهمانانش فراهم کرده است. ساحل مصنوعی زیبایی که این هتل در اختیار دارد هر نوع امکانات تفریحی را برای مراجعه‌کنندگانش در بر دارد. علاوه بر آن استخر هم در لیست امکانات این هتل قرار گرفته است. یک باشگاه بدنسازی مجهز و فوق مدرن و سالن بولینگ از جمله امکانات ورزشی موجود در این هتل هستند که می‌توانند شما را سرگرم کنند. یک پارک بازی فوق‌العاده هم برای سرگرمی کودکان در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با خیال راحت محو تماشای بازی فرزندتان در این محوطه شوید.

این هتل برای برگزاری سمینار و جلسات کاری هم می‌تواند جای خوبی باشد؛ چرا که سالن‌های ویژه‌ای برای این کار در نظر گرفته است. از کار و تفریح که بگذریم، به بخش خوشمزه‌ی هتل یعنی رستوران‌هایش می‌رسیم. چندین رستوران درجه یک با بهترین و لذیذترین غذاهای بین‌المللی در این هتل آماده‌ی پذیرایی از شما هستند. تمام این امکانات با همراهی سرویس دهی و خدمت رسانی بی نظیر پرسنل هتل تکمیل می‌شود و هتل رزمونت دبی را به مکانی بی نظیر برای اقامت تبدیل می‌کند. البته برای اقامت در این هتل باید کمی صبر کنید، چون هنوز مراحل ساخت آن به اتمام نرسیده و افتتاح نشده است.

برای تجربه‌ی سفری هیجان‌انگیز به دبی انتخاب یکی از تورهای دبی می‌تواند کار را برای شما خیلی راحت‌تر پیش ببرد. با کمک تور دبی به راحتی یکی از بهترین پروازها را با توجه به زمانی که در اختیار دارید انتخاب می‌کنید و در بهترین هتل‌ها هم اقامت خواهید داشت.

Call Now Button