کشتی سلطنتی بریتانیا

25/09/1396
انگلیس

از سال 1954 تا 1997 این کشتی متعلق به الیزابت دوم، ملکه سلطنتی بریتانیا بوده است. در طول 43 سال حکومت وی، این کشتی بیش از یک میلیون مایل سفر دریایی در سرتاسر جهان داشته است. اکنون دیگر از کشتی سلطنتی بریتانیا برای خدمات سلطنتی استفاده نمی‌شود، اما گردشگران می‌توانند هر زمان بخواهند، از آن دیدن کنند.

کشتی سلطنتی بریتانیا

در قسمت ورودی، ماکت 3.5 متری کشتی بریتانیا که از جنس لگو (Lego) است به چشم می‌خورد. همچنین می‌توان عکس‌های شگفت‌انگیز و قدیمی این کشتی را دید و اطلاعاتی درباره آن بدست آورد. این کشتی 5 عرشه اصلی دارد. می‌توان گشت در این کشتی را از روی پل آغاز کرد و به سمت قسمتی که واحدهای مسکونی در آن قرار دارد رفت. سپس، از مقابل اتاق خدمه کشتی گذشت و در آخر به موتور خانه رسید. می‌توانید از نمایشگاه قایقرانی نیز دیدن کنید.

 

 

کشتی سلطنتی بریتانیا

کشتی سلطنتی بریتانیا

قسمت‌های دیگر این کشتی عبارت اند از: واحدهای مسکونی بسیار دیدنی و اتاق خواب‌های سلطنتی- سالن استراحت – اتاق چای خوری سلطنتی – موتورخانه – خشکشویی –شیرینی فروشی و فروشگاه خرید هدیه و سوغاتی.

قیمت بلیط برای بزرگسالان 15.5 پوند، بزرگسالان (بالای 60 سال) 13.75 و برای کودکان (5 تا 17 سال) 8.5 پوند است. ورود برای کودکان زیر 5 سال رایگان است. قیمت بلیط برای خانواده هایی با دو بزرگسال و بیش از سه کودک 44.5 پوند می‌باشد.

کشتی سلطنتی بریتانیا

ساعت بازدید (تا اواخر ماه مارچ) همه روزه از 10 تا 15:30 است.

امکان رزرو برای گروه های بالای 15 نفر همراه با راهنمای صوتی وجود دارد که مبلغ آن برای تمامی بزرگسالان 13.20 پوند و برای تمام کودکان 8 پوند محاسبه می‌گردد.

Call Now Button