تله کابین آرگو باتومی

تله کابین آرگو، تجربه‌ای هیجان‌انگیز در باتومی

09/04/1397
گرجستان

تله کابین آرگو یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری باتومی محسوب می‌شود که گردذشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود می‌کشاند. این تله‌کابین با ارتفاع بیش از 250 متر از سطح دریا قرار گرفته است و تجربه‌ی وصف‌نشدنی را برای گردشگران رقم می‌زند. گردشگرانی که ترس از ارتفاع دارند پیشنها د می‌شوند که از تله کابین آرگو هیجان‌انگیز در تور باتومی استفاده نکنند.

این تله‌کابین در منطقه‌ی آرگو قرار گرفته است و در طی مسیر شما می‌توانید نمای زیبایی از دریای سیاه و کوه‌های خیره‌کننده در مقابل چشمان‌تان قرار می‌گیرد. آرگو توسط متخصان اتریشی طراحی و ساخته شده است. طول مسیر این تله‌کابین 2586 متر است و مدت زمان سفر با آن حدود 10 دقیقه می‌باشد و در طول مسیر هیجان زیادی شما را می‌گیرد.

در این منطقه علاوه بر تله‌کابین رستوران‌، کافی‌شاپ، مرکز خرید و بسیاری دیگر قرار گرفته است که خدمات خوبی را در اختیار مسافران تور گرجستان قرار می‌دهند. به‌طور معمول از این تله‌کابین به عنوان عمده‌ترین راه ارتباطی با شهر شناخته می‌شود و در طی مسیر فرصت تماشای طبیعت بکر و چشم‌اندازهای خیره‌کننده برای شما فراهم می‌شود.

تله‌کابین از ساعت 10 صبح تا 10 شب بروی بازدید کنندگان باز است و هزینه‌ی آن برای کودکان 2 لاری و برای بزرگ‌سالان 10 لاری است. ایده‌ی ساخت این مجموعه در سال 2008 مطرح شد و در سال 2010 کلید ساخت آن زده شد.

به‌طور کلی صنعت گردشگری در کشور گرجستان پیشرفت زیادی کرده است و هرساله گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان با تور تفلیس، باتومی به این دو شهر سفر می‌کنند و از جاذبه‌های گردشگری آن لذت می‌برند.

Call Now Button