مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

16/04/1397
آنتالیا

اگر به‌دنبال مکانی شیک و مجلل برای خرید در تور ترکیه هستید، مرکز خرید تراسیتی آنتالیا را از دست ندهید. این مرکز خرید زیبا یکی از برترین مراکز خرید در ترکیه می‌باشد که گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می‌کند. تراسیتی در منطقه‌ی لارا قرار گرفته است و تا مرکز شهر فاصله‌ی 6 کیلومتری را دارد و دسترسی ساده‌ای برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است.

مرکز خرید تراسیتی در سال 2011 افتتاح شده است و در آن برترین برندهای دنیا در حوزه‌های مختلف اعم از پوشاک در آن شعبه دارند. در تراسیتی علاوه بر گردش هیجان‌انگیز و دل‌چسب می‌توانید از مطرح‌ترین برندها و مارک‌های دنیا خریداری کنید. از جمله برندهای شناخته شده در این مرکز خرید می‌توان به Nike، Lacoste، Pierre Cardin، LC Wakiki و بسیاری دیگر اشاره کرد که در هیچ‌جای دیگر شهر نمی‌توانید آن را مشاهده کنید. یکی از ویژگی‌های بارز این مرکز خرید درج تخفیف‌های هیجان‌انگیز که در برخی از ایام خاص برای جلب مشتریان در تور آنتالیا بروی محصولات خود ثبت می‌کنند.

فودکورت و رستوران تراسیتی را از دست ندهید. در تراسیتی 30 رستوران و فودکورت قرار گرفته است که غذاهای آن بسیار باکیفیت هستند و آن را به یکی از مراکز خرید هیجان‌انگیز تبدیل کرده است. یک پارکینگ بسیار بزرگ در تراسیتی وجود دارد و دغدغه‌ی جای پارک خودرو برای بازدید کنندگان وجود ندارد. همه‌روزه می‌توانید از ساعت 10 صبح تا 10 شب از تراسیتی بازدید کنید.

Call Now Button