بهترین مراکز خرید استانبول

برترین مراکز خرید آنتالیا

20/03/1397
آنتالیا

اگر علاقه‌مند به ساحل زیبا و نیلگون هستید، شهر آنتالیا بهترین گزینه‌ی سفر برای شما محسوب می‌شود. سواحل آنتالیا یکی از بهترین مناطق توریستی در ترکیه می‌باشد که هرساله هزاران گردشگر خارجی از جمله کشور خودمان تور آنتالیا را در برنامه‌ی سفر خود دارند. علاوه بر آن در این شهر جاذبه‌های تاریخی مختلفی قرار گرفته است که جذابیت‌های سفر به آنتالیا را دو چندان کرده است. در خیابان‌های آنتالیا مراکز خرید مجلل و بازار شیکی وجود دارد که گردشگران می‌توانند در کنار گردش در سواحل زیبا و بازدید از جاذبه‌های توریستی از آن‌ها نیز دیدن کنند. در این مقاله قصد داریم برترین مراکز خرید آنتالیا را معرفی کنیم.

  • کالیچی (Kaleici)

بهترین مراکز خرید استانبول
بهترین مراکز خرید استانبول

بدون شک یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا، مرکز خرید کالیچی می‌‍باشد که در منطقه‌ی قدیمی این شهر واقع شده است. در امتداد خیابان‌های سنگ‌فرش در کنار خانه‌های چوبی مرکز خرید کالیچی قرار گرفته است که انواع کالاهای مختلف از جمله پوشاک، جواهرات ، فرش و… به‌فروش می‌رسد. همچنین در بسیاری از فروشگاه‌های کالیچی سوغاتی از جمله صنایع دستی وجود دارد که مسافران تور ترکیه را شگفت‌زده می‌کند.

  • بازار Caglayan

بهترین مراکز خرید استانبول
بهترین مراکز خرید استانبول

در آنتالیا بازارهای سنتی مختلفی وجود دارد که طراحی آن‌ها به‌صورت سنتی است. یکی از این بازارها Caglayan نام دارد که در آن میوه‌ها و سبزیجات تازه، ماهی، خشک‌بار، پوشاک محلی و… به‌فرشو می‌رسد. همچنین بسیاری از مردم بومی خریدهای آخر هفته خود را در این بازار انجام می‌دهند.

  • مرکز خرید iki Kapili Han

بهترین مراکز خرید استانبول
بهترین مراکز خرید استانبول

اگر دوستدار مناطق تاریخی هستید، مرکز خرید iki Kapili گزینه‌ی ایده‌آلی برای شماست. این بازار مربوط به قرن 15 میلادی می‌باشد و بسیاری از کالاها همانند جواهرات، صنایع‌دستی، محصولات نساجی و کالاهای خوراکی مثل ادویه‌جات پیدا می‌شود.

  • فروشگاه‌های خیابان لارا

بهترین مراکز خرید استانبول
بهترین مراکز خرید استانبول

خیابان لارا یکی از خیابان‌های مهم و اصلی آنتالیا به‌شمار می‌آید که فروشگاه‌های بزرگی در آن قرار داده شده است. در آخر هفته (روزهای شنبه و یک‌شنبه) بسیار شلوغ و پرجنب‌وجوش است و بسیاری از کالاها از جمله البسه، کیف‌وکفش، صنایع دستی و… قرار داده شده است. همچنین شما می‌توانید محصولات را به‌صورت عمده‌روشی خریداری کنید.

شایان ذکر است بسیاری از گردشگرانی که به قصد خرید ایران ترک می‌کنند معمولاً از تور استانبول استفاده می‌کنند و از مراکز خرید شیک و مجلل آن لذت می‌برند.

Call Now Button