باغ وحش تایگر کینگدم پوکت

باغ‌ وحش تایگر کینگدم پوکت، تجربه بازی با ببرها

02/08/1397
پوکت

بدون تردید تایلند از جمله کشورهای زیبا و پرطرفدار در بین گردشگران است و هرساله این کشور پذیرای هزاران توریست از سرتاسر دنیا به‌ویژه توریست‌های ایرانی می‌باشد. پوکت یکی از شهرهای زیبا در تایلند است که به‌دلیل زیبایی گردشگران به آن لقب “بهشت در تایلند” را داده‌اند. در این مقاله قصد داریم به یکی از هیجان‌انگیزترین باغ‌وحش‌های دنیا در پوکت برویم که در آن‌جا ببرهای کوچک و بزرگی وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها نزدیک شوید و حتی آن‌ها را نیز لمس کنید.

تایلند به‌دلیل موقعیت جغرافیایی‌اش محل مناسبی برای جانوران مختلف همانند ببر است، اما متاسفانه به‌دلیل شکار بی‌ویه این حیوان زیبا و قدرتمند در حال انقراض می‌باشد. از این‌جهت، یکی از مهم‌ترین اهداف ساخت این مجموعه حفظ و پرورش ببرها برای جلوگیری از انقراض آن‌هاست و خوشبختانه هرساله برتعداد ببرهای این مجموعه افزوده شده است. توصیه می‌شود که پیش از سفر به باغ‌وحش تایگر کینگدم در تور پوکت کمی درمورد رفتار ببرها مطالع کنید تا گردشی جذاب‌تر را تجربه کنید.

به‌طور کلی صنعت گردشگری تایلند در چند سال گذشته با رشد خوبی مواجه بوده است و در بین گردشگران ایرانی تور تایلند در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد.

Call Now Button