کانادا کشور زیبایی‌ها

09/12/1396
کانادا

از خیابان‌های دیدنی تورنتو تا قله‌های سربه‌ فلک کشیده کانادا، این کشور را به یک قطب گردشگری در جهان تبدیل کرده است. کانادا به عنوان بزرگ‌ترین کشور آمریکای شمالی مملو از جاذبه‌های دیدنی، کوه‌های سر به فلک کشیده و جنگل‌های جذاب و دیدنی است. در حالی که بسیاری از اهالی امروزی کانادا مهارجانی از فرانسه و بریتانیا هستند، کانادا را می‌توان به کشور چند ملیتی با فرهنگ‌های گوناگون در نظر گرفت. این جهت کانادا را می‌توان یک کشور مهاجر پذیر دانست که هرساله میلیون‌ها نفر از سرتاسر با تور کانادا خود را به این کشور می‌رسانند و از جاذبه‌های گردشگری آن لذت می‌برند.

تورنتو

جاذبه های کانادا

تورنتو یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کانادا به‌حساب می‌آید و بدون شک معروف‌ترین شهربعد از اوتاوا می‌باشد. این شهر همانند شهرهای آمریکا مملو از آسمان خراش‌های مدرن، مراکز تفریحی مجلل و مارکت‌های بزرگ است. برج‌های مجلل و مدرن CN در این شهر قرار گرفته است. سالانه 40 میلیون گردشگر با تور کانادا از این کشور بازدید می‌کنند و به طور میانگین 7 میلیارد دلار پول را به این شهر می‌آورند.

آبشار نیاگارا

جاذبه های کانادا

آبشار نیاگارا از آن دست جاذبه‌هایی می‌باشد که در مرز کانادا و آمریکا قرار گرفته است و از مجموعه سه آبشار بوجود آمده است. این سه آبشار از بزرگ به  کوچک به ترتیب شامل آبشار نعل اسبی که بیشتر آن  در بخش کانادایی قرار دارد و آبشارهای آمریکایی و آبشار نقاب عروس در بخش آمریکایی می‌شوند. به دلیل حجم باورنکردنی آب و جریان قوی که از آبشار نیاگارا می‌گذرد، از آن به‌عنوان منبع برق‌آبی هم استفاده می‌شود.

مونترال

جاذبه های کانادا

مونترال دومین شهر بزرگ کانادا است و خانه مهاجران فرانسوی می‌باشد، از این جهت زبان اصلی مردم در این شهر فرانسه می‌باشد و بسیاری از تابلوها در سطح شهر به زبان فرانسوی هستند.  در مونترال سالانه بیش از 100 فستیوال برگذار می‌شود و یکی از مقاصد ایرانیان در چند سال گذشته بوده است.

ونکوور

جاذبه های کانادا

ونکوور به عنوان بهترین مکان زندگی در جهان شناخته می‌شود. این شهر که با تاریخ غذای خوب ژاپنی، موسیقی‌های فوق‌العاده، طبیعت زیبا و مهم‌تر از همه کیفیت بالای زندگی به بلوغ رسیده است. گالری هنر در مرکز شهر واقع شده است که بیش از هزاران هنرمند از نقاط مختلف جهان آثار خود را به نمایش می‌گذارند. آثاری از جمله هنرمندان محلی گرفته تا هنرمندان بریتیش کلمبیا را می‌شود در آن‌جا مشاهده کرد.

پیست اسکی ویسلر

جاذبه های کانادا

یکی از معروف‌ترین و مجهزتریت پیست‌های اسکی در جهان، پیست اسکی ویسلر است که در سال 2010 میزبان مسابقات المپیک زمستانی بود. این پیست اسکی در زمینی به مساحت 8000 هکتار واقع شده است، اگه علاقه‌مند به ورزش اسکی هستید این پیست مجهز در ماه‌های نوامبر و می هزاران گردشگر و توریست را به خود جذب می‌کند. علاوه بر این در فصول گرم نیز دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی، تور عکاسی و ماهی‌گیری از فعالیت‌های تابستانی آن می‌باشد.

یوکان

جاذبه های کانادا

یوکان نام منطقه‌ای در شمال غرب کانادا می‌باشد و دارای طبیعت خیره کننده، حیات وحش بی‌نظیر است و یک ماجراجویی فوق‌العاده را برای شما رقم می‌زند. ورزش‌های آبی همانند کایاک و کانو و همچنین  بسیاری از تفریحات دیگر از جمله سورتمه‌سواری در این منطقه انجام می‌شود.

Call Now Button