استانبول کارت چیست

استانبول کارت چیست؟

استانبول کارت، کارتی است که برای پرداخت هزینه‌های وسایل حمل‌ونقل عمومی به غیر از تاکسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این کارت می‌توانید هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید که برای مسافران تور استانبول می‌تواند یک خبر خوب تلقی شود. هزینه‌ی صدور استانبول کارت حدود 6 لیر ترکیه است و امکان شارژ آن نیز برای گردشگران وجود دارد. استانبول کارت چیست؟

این کارت از سال 2009 معرفی شده است و یک جایگزین خوب برای بلیط‌های الکترونیکی به‌حساب می‌آید. استانبول کارت مزیت‌های زیادی را برای گردشگران دارد. از جمله‌ی خدمات استانبول کارت می‌توان سرویس رایگان از فرودگاه به محل اقامت، بازدید از جاذبه‌های گردشگری، اینترنت رایگان در سطح شهر و بسیاری دیگر اشاره کرد.

استانبول بزرگ‌ترین شهر ترکیه محسوب می‌شود و بین اروپا و آسیا قرار گرفته است. این شهر هرساله پذیرای هزاران گردشگری است که با تور ترکیه از آن بازدید می‌کنند، با این اوصاف ارائه‌ی کارتی مخصوص گردشگران بسیار ضروری به‌نظر می‌رسد که صرفه‌جویی زیادی را در پی دارد. خرید این کارت در حال حاضر فقط به‌صورت اینترنتی میسر است که به دسته‌‌ی کارت گردشگری 1 روزه، کارت گردشگری 3 روزه و کارت گردشگری 7 روزه تقسیم بندی می‌شود.

اگر به صورت خانوادگی نیز قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، می‌توانید آن را برای 5 نفر استفاده کنید. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد استفاده از این کارت صرفه‌جویی 40 درصدی را در پی دارد و شما می‌توانید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته از آن استفاده کنید، همچنین دستورالعمل استفاده از آن به چند زبان دنیا قرار داده شده است.

Call Now Button