مرکز خرید 28 مال باکو

مرکز خرید 28 مال باکو

23/07/1397
باکو

اگر علاقه‌مند به خرید هستید توصیه می‌شود که مرکز خرید 28 مال باکو را از دست ندهید. 28 مال دارای دکوراسیونی جذاب و حیرت‌انگیز است که گردشگران تور باکو را مجذوب خود می‌کند. کلکسیونی از برترین برندهای دنیا در این مرکز خرید گردهم آمده‌اند و در 5 طیقه خدمات ایده‌آلی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

از جمله محصولات ارائه شده در این فروشگاه می‌توان به پوشاک مد مردانه و زنانه، لوازم ورزشی، وسایل منزل، لوازم کامپیوتری، لپ‌تاپ و موبایل، لوازم آرایشی و بهداشتی و طلا  جواهرات اشاره کرد. اشاره کرد. همچنین در این مرکز خرید سینما و فودکورت نیز قرار گرفته است و گردشگران تور آذربایجان می‌توانند یک روز شاد و هیجان‌انگیز را در کنار خانواده سپری کنند. در کنار تمام فروشگاه‌های بزرگ و کوچک، سوپر مارکت بزرگی در طبقه‌ی اول به‌چشم می‌خورد که می‌توانید انواع مایحتاج روزمره‌ی خود را در آن تهیه کنید. پ

همچنین اگر علاقه‌مند به فست‌فود هستید توصیه می‌شود که فست‌فود مک‌دونالد، کی‌اف‌سی و استارباکس را در این مرکز خرید از دست ندهید. ساعت کار مجموعه از 9 صبح تا 22 می‌باشد و برای راحتی بازدید کنندگان پارکینگ درنظر گرفته شده است.

Call Now Button