آکواریوم دبی

آکواریوم دبی، لمس اقیانوس در دبی مال

15/07/1397
دبی

دبی از جمله شهرهای لاکچری و مدرن جهان می‌باشد که روزبه‌روز در حال گسترش و پیشرفت می‌باشد. در این شهر گزینه‌های وسوسه کننده‌ای قرار دارد که گردشگران تور دبی را مجذوب خود می‌کند. بدون شک یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری قرار گرفته در این شهر آکواریوم دبی است و نمونه‌ای کوچکی از اقیانوس را در دبی مال لمس خواهید کرد.

این آکواریوم از نگاه سایت تریپ ادوایزر به عنوان بهترین جاذبه‌ی گردشگری در سال 2018 انتخاب شده است و به‌عنوان بزرگ‌ترین آکواریوم معلق در دنیا شناخته می‌شود. شایان ذکر است که آکواریوم دبی به‌صورت 24 ساعته باز است و دسترسی ساده‌ای برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

آکواریوم دبی در کل دارای 3 بخش مخزن اصلی، تونل شیشه‌ای و باغ وحش زیرآبی آن است و علاقه‌مندان می‌توانند انواع مختلف کوسه همانند کوسه ببری و همچنین سفره ماهی را از نزدیک مشاهده کنند. شایان ذکر است که تونل شیشه‌ای و باغ‌ وحش زیرآبی از جذاب‌ترین بخش‌های این آکواریم می‌باشند. باغ ‌وحش دبی دارای 3 بخش اصلی ساحل صخره‌ای، جنگل بارانی و اقیانوس زنده می‌باشد که شما می‌توانید در ساحل صخره‌ای انواع موجودات همانند پنگوئن‌ها و عنکبوت‌های خرچنگ‌وار را می‌توانید از نزدیک بازدید کنید. در جنگل بارانی ماهی‌های پیرانا و گربه ماهی پیرانا قرار گرفته است و هیجان خاصی را در تور دبی ایجاد کرده است.

Call Now Button