تاکسی پرنده دبی

تاکسی پرنده‌ در دبی + ویدیو

02/07/1397
دبی

در عصر حاضر تکنولوژی به‌سرعت درحال پیشرفت است و همه روزه شاهد اختراعات حیرت‌انگیز در جهان هستیم. به‌تازگی شاهد اختراع تاکسی پرنده در یک در دبی هستیم که قرار است به‌زودی در بستری گسترده پیاده‌سازی و اجرا شود.

دبی یکی از شهرهای توریستی مهم در جهان می‌باشد که همه ساله پذیرای هزاران گردشگر از سرتاسر جهان به‌ویژه گردشگران ایرانی در تور دبی می‌باشد. یکی از دغدغه‌های اصلی مسافران در سفر به این منطقه هوای گرم آن است و طی کردن مسافت‌های طولانی با اتومبیل و تاکسی کمی کسل‌کننده می‌باشد. برای رفع این مشکل مسئولین این شهر زیبا پروژه تاکسی پرنده را کلیک زدند. این تاکسی در واقع نوعی هواپیمای تک‌سرنشین و کوچک است که می‌تواند با سرعت بالا و برترین امکانات رفاهی، افراد را به نقاط مختلف شهر منتقل کند.

این تاکسی شگفت‌انگیز توسط یک شرکت چینی ساخته شده است و برای تایید امنیت مسافران تاکنون چندین‌بار مورد آزمایش قرار گرفته است. شایان ذکر است که این شرکت چینی اختراعش را در نمایشگاه تکنولوژی‌های برتر لاس‌وگاس آمریکا معرفی کرده است و بسیار مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفته است. بدون تردید با عملی شدن این طرح تحول بزرگی در صنعت حمل‌ونقل ایجاد خواهد شد و دیگر دغدغه‌ی ترافیک و شلوغی وجود نخواهد داشت.

Call Now Button