ساحل بانوان کوش آداسی

ساحل بانوان کوش آداسی

اگر به قصد تفریح و خوش‌گذراندن به ترکیه سفر می‌کنید، تور کوش آداسی یکی از بهترین تورها برای شما خواهد بود. کوش آداسی شهری است که ساحل‌های معروفی دارد. اگر اهل شنا و آب‌تنی باشید، ساحل بانوان کوش آداسی جای مناسبی برای شماست. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با این ساحل زیبا بیشتر آشنا شوید.

ساحل بانوان کوش آداسیکوش آداسی یکی از بندرهای مدیترانه‌ای جذاب است که جزئی از کشور توریستی ترکیه می‌باشد. به خاطر همین ساحل‌های دلفریبش هم در دل گردشگران جا خوش کرده و بین آن‌ها محبوبیت خاصی دارد. تابستان که می‌شود، کوش آداسی پر می‌شود از مسافران و گردشگران.

گردشگران از شهرهای دور و نزدیک به این جزیره زیبا سفر می‌کنند تا برای چند روز از آرامش سواحل آن بهره ببرند. یکی از ساحل‌های جذاب در این شهر، ساحل بانوان کوش آداسی است. مردم این ساحل را با نام‌های Lady Beach یا Kadinlar Denizi هم می‌شناسند. تفریحات زیادی در این ساحل وجود دارد و به همین دلیل هم جای خوبی برای تفریح و سرگرمی است.

این ساحل برخلاف اسمش فقط مختص بانوان نیست و استفاده از آن برای عموم آزاد است. البته سال‌ها پیش فقط بانوان حق ورود به این ساحل را داشتند، ولی امروزه محدودیتی برای استفاده از ساحل بانوان کوش آداسی وجود ندارد. آب دریا در نوار ساحل بانوان کوش آداسی، چنان زلال و شفاف است که انگار آیینه پیش روی شماست.

سرگرمی‌های ساحل بانوان کوش آداسی

ایرانی‌های زیادی هر سال به ساحل بانوان کوش آداسی سر می‌زنند. خب البته حق هم دارند؛ این ساحل هم خیلی تمیز است و هم پر شده از امکانات و خدمات تفریحی. ورزش‌های آبی مختلف مثل شنا، غواصی، اسکی روی آب و جت اسکی، چتربازی با قایق موتوری، پارازایلینگ و… از جمله امکانات تفریحی هستند که  در این ساحل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

اگر دلتان هیجان می‌خواهد با این امکانات به هدفتان می‌رسید. اما اگر دوست دارید از هوای تمیز این ساحل لذت ببرید و ساعاتی را زیر آفتاب دل‌انگیز این ساحل دراز بکشید، می‌توانید از صندلی‌های آفتاب و چترهایی که برای این کار اجاره داده می‌شود استفاده کنید. اگر علاقه‌مند به پیاده‌روی در کنار ساحل هستید توصیه می‌شود این ساحل زیبا و شگفت‌انگیز را از دست ندهید.

ساحل بانوان کوش آداسی که در فاصله‌ی 2کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و 10دقیقه‌ای با ماشین به مرکز شهر می‌رسید. هتل‌ها و سوئیت‌های زیادی در نزدیکی این ساحل ساخته شده‌اند. در نوار ساحلی این منطقه هم رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بسیاری وجود دارد که با منویی متنوع از غذاها و نوشیدنی‌ها آماده‌ی خدمت‌رسانی به گردشگران هستند.

ساحل بانوان کوش آداسیبهترین زمان برای رفتن به این ساحل

از اوایل تیر ماه تا اواخر ماه مهر، بهترین زمان برای استفاده از ساحل بانوان کوش آداسی است. البته این تایم از نظر آب و هوا بهترین زمان است. اما از نظر شلوغی در تایم پیک خود قرار دارد. یعنی اگر جزو آن دسته از افراد هستید که از شلوغی و سروصدا بیزار هستند، بهتر است که موقعیت دیگری را برای سفرتان انتخاب کنید.

تقریباً در این بازه‌ی زمانی جای سوزن انداختن در ساحل هم وجود ندارد. می‌توانید در زمان پیدا کردن تورتان روزهای وسط هفته را برگزینید؛ چون این روزها خلوت‌تر از آخر هفته هستند. اگر طرفدار تورهای ارزان قیمت هستید، می‌توانید از تورهای لحظه آخری کوش آداسی که آژانس مسافرتی سالیان سفر در برنامه‌هایش قرار داده، استفاده کنید.

 

Call Now Button