پارک لوپینی بانکوک

پارک لومپینی بانکوک

05/06/1397
بانکوک

پارک لومپینی از جمله پارک‌های زیبا و حیرت‌انگیز است که در شهر بانکوک قرار گرفته است. این پارک فرصت‌های بی‌نظیر گردشگری و تفریح را در اختیار مسافران تور بانکوک قرار می‌دهد و اگر به‌دنبال فضای آرامش‌بخش به‌دور از هیاهوی شهر هستید این پارک را انتخاب کنید. یکی از ویژگی‌های بارز این پارک گونه‌های جانورری کم‌یاب است که در محل‌های دیگر قابل مشاهده نمی‌باشد.

بسیاری از اهالی بانکوک از افرد مسن گرفته که برای تمرین تای‌چی آمده‌اند تا کودکانی که در کنار رودخانه برای تنفس هوای تازه به پارک می‌آیند، از علاقه‌مندان این پارک هستند. علاوه بر جانوران کم‌یاب که در این پارک یافت می‌شود، شما می‌توانید کم‌یاب‌ترین گونه‌های گیاهی را نیز مشاهده کنید که گردشگران تور تایلند را شگفت‌زده می‌کند.

به‌طور معمول آخر هفته‌های پارک مملو از خانواده‌هایی است که برای پیک‌نیک و خوش‌گذرانی به این پارک می‌آیند و اوغات خوشی را سپری می‌کنند. جالب است بدانید در برخی از روزهای هفته کلاس‌های رایگان ایروبیک برای بازدید کنندگان برگذار می‌شودعلاوه بر کلاس‌های ایروبیک ورزش‌های دیگر از جمله قایق‌رانی، بسکتبال، فوتبال و حتی برخی از ورزش‌های رزمی انجام می‌شود، از این رو اگر علاقه‌مند به ورزش در کنار افراد مختلف هستید توصیه می‌شود این پارک بی‌نظیر را از دست ندهید.

Call Now Button