سواحل کوش آداسی

سواحل خیره‌کننده‌ی کوش‌ آداسی

کوش ‌آداسی از جمله شهرهای توریستی و مشهور ترکیه می‌باشد که هرساله پذیرای هزاران گردشگر و توریست از سرتاسر دنیا می‌باشد. تمامی سواحل کوش‌آداسی دارای آبی زلال و شفاف است و در زمانی که آب‌وهوایی که مطلوب، ساحل آن بسیار شلوغ است و آن را به مکانی بکر و خیره‌ کننده در تور ترکیه تبدیل کرده است.

یکی از ویژگی‌های بارزی که سواحل کوش‌آداسی را با استقبال زیادی مواجه کرده است، ورزش‌های آبی مهیج و لذت‌بخش در کنار ساحل است. از جمله‌ی این ورزش‌ها می‌توان به جت‌اسکی، قایق‌سواری و همچنین پاراگلایدر اشاره کرد که جذابیت بازدید از آن را در سفر به ترکیه دوچندان می‌کند. علاوه بر این در کنار ساحل چترها آفتابی در نظر گرفته شده است و استفاده از آن‌ها برای افرادی که علاقه‌مند به آفتاب‌گرفتن هستتند یک انتخاب ایده‌آل می‌باشد. در این مقاله قصد داریم سواحل خیره‌کننده‌ی کوش ‌آداسی را معرفی کنیم.

  • ساحل downtown

سواحل کوش آداسی
سواحل کوش آداسی

بدون شک downtown از جمله مشهورترین و محبوب‌ترین ساحل در کوش‌ آداسی می‌باشد که بین Harbour و Marina قرار گرفته است. در کنار این ساحل چندین هتل واقع شده است که خدمات خوبی را در اختیار گردشگران تور کوش ‌آداسی قرار می‌دهند. جزیره‌ی کبوتر نیز از ویوی این ساحل زیبا قابل مشاهده می‌باشد. در کنار این ساحل چندین تخت ساحلی، چترهای آفتابی و یک کافه‌ی کوچک قرار گرفته است و آن را به مکانی ایده‌ال برای تفریح تبدیل کرده است.

  • ساحل بانوان

سواحل کوش آداسی
سواحل کوش آداسی

ساحل بانوان یکی از شلوغ‌ترین سواحل کوش ‌آداسی می‌باشد و در زبان ترکی با نام Kadinlar Denizi شناخته می‌شود. این ساحل برخلاف نامش برای تمام عموم آزاد است و خانواده‌ها می‌توانند در کنار یک‌دیگر لحاظات خوبی را داشته باشند. ساحل بانوان در نزدیکی مرکز شهر کوش‌‍آداسی قرار گرفته است و در کنار آن چندین رستوران، کافه، بار و هتل قرار گرفته است. ساحل بانوان از ساعت 8 تا 19 آماده‌ی پذیرایی از علاقه‌مندان است.

  • ساحل طولانی (long)

سواحل کوش آداسی
سواحل کوش آداسی

ساحل طولانی یا Long یکی از سواحل بزرگ کوش‌آداسی می‌باشد و دارای 18 کیلومتر است. پارک‌های آبی بسیاری در امتداد این ساحل قرار گرفته‌اند و چندین مرکز تفریحی و پارک‌های عمومی در آن وجود دارند. قسمت‌های زیادی از این ساحل برای شنا و انجام ورزش‌های آبی تدارک دیده شده است و آن را به مکانی بکر برای تفریحات آبی لذت‌بخش تبدیل کرده است.

  • ساحل الماس

سواحل کوش آداسی
سواحل کوش آداسی

ساحا الماس که با نام ساحل طلایی نیز شناخته می‌شود در منطقه‌ی Nazili Sitesi واقع شده است. بسیاری از افراد این ساحل را در هنگام تعطیلات و آخر هفته انتخاب می‌کنند. دسترسی ساده‌‌ای برای ساحل الماس در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید از طریق بازار مشهور و قدیمی Nazili به این ساحل دسترسی داشته باشید. در حقیقت در انتخاب این ساحل شما می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر بازدید از این ساحل بکر از مرکز خرید آن نیز دیدن کنید.

  • ساحل عشق

سواحل کوش آداسی
سواحل کوش آداسی

ساحل عشق بخشی از ساحل اصلی با نام Guzecamli می‌باشد که علاقه‌مندان زیادی دارد. در کنار این ساحل برترین رستوران‌ها و کافه‌ها قرار گرفته‌اند که غذاهای بی‌نظیر ترکی را سرو می‌کنند. یکی از ویژگی‌های بارز ساحل عشق وجود قایق‌های موتوری است که شما می‌توانید با پرداخت هزینه از ان استفاده کنید و لحظات شادی را داشته باشید. بسیاری از افراد در کنار این ساحل پیک‌نیک می‌زنند و در حین بازدید از ساحل از نوشیدنی‌های سرد و گرم لذت می‌برند.

Call Now Button