کارت گردشگری گرجستان

کارت گردشگری گرجستان

30/05/1397
نکات سفر

در دنیای امروز توریسم از جمله پرسودترین صنعت‌های دنیا می‌باشد از این جهت کشورهای مختلف جهان در تلاش جذب توریست از کشورهای مختلف هستند. یکی از دغدغه‌های اصلی گردشگران در سفرهای خرجی کاهش هزینه‌های خود است، از همین رو شهرهای توریستی اقدام به‌ ارائه‌ی کارت‌های گردشگری نموده‌اند که کاهش چشمگیری را در هزینه‌های گردشگران بوجود می‌آورد. به‌تازگی دولت گرجستان کارت‌های گردشگری را معرفی نموده است که به کاهش هزینه‌های سفر کمک شایانی را می‌کند. در این مقاله از سالیان سفر قصد داریم به بررسی کارت گردشگری گرجستان بپردازیم.

در چند سال گذشته گرجستان جایگاه ویژه‌ای را در بین گردشگران پیدا کرده است و تور تفلیس و تور باتومی هرساله پذیرای هزاران گردشگر از اقصی نقاط جها به‌ویژه کشور خودمان هستند. گرجستان جاذبه‌های گردشگری زیادی را در دل خود گنجانده است که مسافران را شیفته‌ی خود می‌کند. همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد دولت گرجستان برای رفاه حال اقدام به ارائه‌ی کارت گردشگری کرده است. این کارت چند منظور ه می‌باشد و با استفاده از آن شما می‌توانید از سیستم حمل‌ونقل عمومی، امکان دریافت سیم‌کارت و اینترنت رایگان، تخفیف اقامت در هتل‌ها و هاستل‌ها و حتی برخی از رستوران‌ها بهره بگیرید که همین موضوع تحول بزرگی را در زمینه‌ی گردشگری گرجستان ایجاد نموده است.

شایان ذکر است علاوه بر برخی از موارد بالا برخی از مراکز خرید نیز تحت پوشش استفاده از این کارت قرار می‌گیرند که از جمله‌ی این مراکز خرید می‌توان به مرکز خرید گالری فرش‌های قفقازی، جواهر فروشی مونته، گالری نینکو و همچنین فروشگاه هنری بلوهاوس اشاره کرد. استفاده ازاین کارت در اکثر شهرهای گرجستان قابل استفاده می‌باشد که همین موضوع جذابیت تور گرجستان را دوچندان کرده است.

 

Call Now Button