سیم کارت گردشگری در گرجستان

استفاده از سیم‌کارت گردشگری در گرجستان

15/05/1397
نکات سفر

یکی از الزامات در سفرهای خارجی برای برقراری تماس، استفاده از اینترنت، استفاده از گوگل‌مپ و بسیاری از موارد دیگر خرید سیم‌کارت در گرجستان می‌باشد. در هر کشوری که سفر می‌کنید دارای شرکت‌های مخابراتی است که در آن‌جا می‌توانید سیم‌کارت خود را خریداری کنید. یکی از کشورهایی که در چند سال گذشته به قطب گردشگری تبدیل شده است گرجستان می‌باشد. ایرانیاین زیادی هرساله با تور گرجستان از شهرهای توریستی آن اعم از تفلیس و باتومی بازدید می‌کنند و از جاذبه‌های گردشگری آن لذت می‌برند. در این مقاله قصد داریم راهنمای خرید سیم‌کارت در گرجستان را بررسی کنیم.

در گرجستان اپراتورهای مختلفی همانند بی‌لاین، مگتی و ژئوسل وجود دارند که خدمات خوبی را در اختیار افراد قرار می‌دهند. اگر علاقه‌مند به طبیعت و بازدید از جاذبه‌های طبیعی تور تفلیس و یا تور باتومی هستید توصیه می‌شود که اپراتور مگتی استفاده کنید. مناطق دور از شهر نیز تحت پوشش این اپراتور هستند و خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

خرید سیم‌کارت در گرجستان بسیار ساده ساده و راحت است و به عنوان یک توریست می‌توانید با ارائه‌ی پاسپورت خود سیم‌کارت توریستی رایگان دریافت کنید. در شهرهای تفلیس و باتومی به دلیل توریستی بودن علاوه بر جاذبه‌های گردشگری مملو از رستوران و مراکز خرید است و اگر قصد پیداکردن آن را از طریق گوگل‌مپ دارید حتماً یک بسته‌ی اینترنتی با حجم بالا خریداری کنید. البته بسته‌های اینترنتی اپراتورها برای توریست‌ها بسته به تعداد روزی که قصد دارید در گرجستان بمانید متفاوت است.

برای شارژ سیم‌کارت می‌توانید از طریق کارت‌ بانکی بین‌المللی و یا مسترکارت با استفاده از اپلیکشن‌های مربوطه سیم‌کارت خود را شارژ کنید.

Call Now Button