ترامپ تاورز استانبول

ترامپ تاور، بنای خیره کننده در استانبول

ترامپ تاور که در ترکیه که با نام Sisli شناخته می‌شود نمای خیره کننده و زیبایی را در شهر استانبول ایجاد کرده است. این برج‌های لوکس و لاکچری در منطقه‌ی Mecidiyekoy قرار گرفته است و جذابیت تور استانبول را دو چندان کرده است.

ترامپ تاورز شامل دو برج است که یکی از آن‌ها برج مسکونی و برج دیگر به صورت کامل تجاری می‌باشند. برج تجاری شامل 39 طبقه با ارتفاع 154 متر بنا شده است و در آن 175 فروشگاه در کنار برندهای مطرح جهان و ترک خدمات با کیفیتی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند. در طبقه‌ی چهارم برج کافه، کتباب‌خانه، اتاق کنفرانس، محل بازی کودکان در نظر گرفته شده است. ساعت کار این مجموعه از 10 صبح تا 10 شب است.

برج مسکونی آن نیز با نام White glow concierge شناخته می‌شود و امکانات لاکچری مختلفی از جمله اسپا، سالن فیتنس و استخر فضای باز و استخر سالنی قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌های بارز بخش مسکونی ویوی بی‌نظیر از شهر استانبول است که جذابیت بازدید از آن را دوچندان کرده است.  موقعیت مکانی این برج‌ها بسیار مناسب است و شما می‌توانید در تور ترکیه به‌سادگی از آن‌ها بازدید کنید.

هرساله این برج‌ها پذیرای هزاران گردشگر از اقصی نقاط جهان به‌ویژه گردشگران ایرانی است که به‌منظور تفریح و گردش از آن بازدید می‌کنند. توصیه می‌شود در طی سفر به ترکیه بازدید از ترامپ تاورز را در برنامه‌ی سفر خود داشته باشید.

Call Now Button