فروش مجدد ارز مسافرتی در بانک ملی

فروش مجدد ارز مسافرتی در شعب بانک ملی

19/06/1397
نکات سفر

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران و براساس بخش‌نامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درباره‌ی یکسان‌سازی نرخ ارز، ارز فروش مجدد ارز مسافرتی در شعب بانک ملی ایران از تاریخ 18 شهریور ماه آغاز خواهد شد.

متقاضیان دریافت ارز مسافرتی می‌توانند که طریق فرودگاه‌های بین‌المللی امام خمینی(ره)، اضفهان، شیراز، تبریز، ارومیه و اهواز به خارج از کشور سفر می‌نمایند می‌توانند برای دریافت ارز مسافرتی خود به شعب منتخب بانک ملی مراجعه نمایند. در حال حاضر شعب منتحب بانک ملی شاما: مرکزی، بازار، میرداماد، میدان امام حسین (ع)، اسکان، میدان هفتم تیر،، میدان استاد معین و کاشف که همگی آن‌ها در تهران هستند. البته قرار است با گذشت زمان به‌تدریج برشمار این شعب در شهرهای دیگر افزوده شود.

شایان ذکر است که فقط یورو به مسافر پرداخت می‌شود و سقف و نحوه‌ی پرداخت ارز همانند گذشته می‌باشد، به‌‍طوری که ارز بعد از گیت در فرودگاه به مسافر داده می‌شود و سقف آن برای سفر به کشورهای همسایه همانند تور ترکیه، تور آذربایجان، تور ارمنستان، تور گرجستان و… 500 یورو و برای دیگر کشورها 1000 یورو در باجه‌های خروجی فرودگاه‌های یاد شده در قبال ارائه‌ی رسید/حواله پرداخت می‌شود.

Call Now Button