برترین کشورها برای سفر در سال 2018

برترین کشورها برای سفر در سال 2018 کدامند؟

08/02/1397
نکات سفر

جهان مکان‌‌های گردشگری زیادی را در دل خود جای داده است و انتخاب آن‌‌ها به عنوان یک مقصد گردشگری یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود. نظرسنجی انجام شده در وب سایت معتبر Airbnb تحقیقی بروی نقاط دیدنی دنیا انجام داده است که براساس آن برترین کشورها برای سفر در سال 2018 را انتخاب کرده است. این کشورها دارای بیش‌ترین نرخ رشد گردشگری را به خود اختصاص داده‌اند و سرمایه‌گذاری زیادی در جذب توریست انجام داده‌اند.

  • روسیه

بهترین کشور برای سفر در سال 2018
بهترین کشور برای سفر در سال 2018

روسیه بزرگ‌ترین کشور در جهان می‌باشد که تجربه‌ی بی‌نظیری را در سفر به این کشور تجربه خواهید کرد. سایت‌های تاریخی و فعالیت‌های فرهنگی زیادی از جمله فستیوال‌های موسیقی و بسیاری دیگر در این کشور صورت می‌گیرد. یکی از اصلی‌ترین اهداف سفر به روسیه در سال 2018 برگذاری جام جهانی می‌باشد که بزرگ‌ترین رویداد ورزشی در جهان است.

  • مالزی

بهترین کشور برای سفر در سال 2018
بهترین کشور برای سفر در سال 2018

مالزی یکی از برترین مکان‌های گردشگری در قاره‌ی آسیا به‌شمار می‌آید و در سال 2018 انجمن گردشگری مالزی سرمایه‌گذاری زیادی را در حوزه‌ی این صنعت پرسود برای جذب گردشگر در تور مالزی انجام داده است. شبه جزیره‌ی مالزی دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی است و تور کوالالامپور در کنار شهرپنانگ و تنگه‌ی مالاکا بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. بسیاری از گردشگران در سال 2018 به‌منظور غواصی در آب‌های نیلگون آن و گشت‌وگذار در جنگل‌های آن به این کشور سفر می‌کنند.

  • ترکیه

بهترین کشور برای سفر در سال 2018
بهترین کشور برای سفر در سال 2018

شاید این فرصت دوباره به ترکیه باشد. به دلیل ناآرامی‌های ایجاد شده در ترکیه تعداد گردشگران و توریست‌های به‌طور قابل توجهی کاهش پیدا کرد اما این کشور با انجام اقدامات مختلف میزان گردشگران را دوباره افزایش دهد. تور ترکیه و تور استانبول از محبوب‌ترین تورها در بین ایرانی‌ها می‌باشد و هرساله تعداد قابل توجهی از گردشگران از مکان‌های توریستی و ساحل‌های بی‌نظیر و نیلگون آن بازدید می‌کنند و لحظات بی‌نظیری را در ذهن‌شان ثبت می‌کنند.

  • فرانسه

بهترین کشور برای سفر در سال 2018
بهترین کشور برای سفر در سال 2018

براساس آمار منتشر شده در سازمان united Nations world tourism فرانسه در بین کشورهای توریست‌پذیر در رتبه‌ی اول قرار گرفته است. سالانه بیش از 80 میلیون نفر از این کشور بازدید می‌کنند و شهرهای پاریس، لیون و بوردو بیش‌ترین تعداد بازدید کننده را دارند. فرانسه به دلیل آب‌وهوای بی‌نظیر آن، سواحل زیبا، مکان‌ها تاریخی همانند قلعه‌ها و موزه و همچنین برج ایفل در پاریس محبوبیت بازدید از این کشور زیبا را افزایش داده است . در سال 2018 فستیوال‌ها و جشنواره‌ها مختلفی در فرانسه برگذار می‌شود که توصیه می‌شود در تور اروپا از آن‌ها بازدید کنید.

  • گرجستان

بهترین کشور برای سفر در سال 2018
بهترین کشور برای سفر در سال 2018

گرجستان کشوری در منطقه‌ی قفقاز قرار گرفته است و که پایتخت آن تفلیس می‌باشد. تفلیس در بین هفت شهر دیدنی در سال 2018 می‌باشد و از دید هنر، مد و خلاقیت پیشرفت چشمگیری را به خود دیده است. این کشور جاذبه‌های گردشگری زیادی را در دل خود گنجانده است که در تور گرجستان باید از آن بازدید کنید. از جمله‌ی مکان‌های گردشگری در گرجستان می‌توان به نارین قلعه‌ی تفلیس، ساحل سحرآمیزباتومی، باغ گیاه‌شناسی باتومی و موزه‌های تفلیس اشاره کرد که برای علاقه‌مندان به طبیعت و مکان‌های تاریخی انتخاب تور تفلیس یک گزینه‌ی ایده‌آل می‌باشد.

  • آلمان

بهترین کشور برای سفر در سال 2018
بهترین کشور برای سفر در سال 2018

در میان شهرهای آلمان، فرانکفورت یکی از زیباترین چشم‌اندازها را دارد و بلند‌ترین آسمان خراش‌ها در این شهر قرار گرفته‌اند. برای توریست‌هایی که در سال 2018 می‌خواهند از هنرهای زیبا لذت ببرند، شهرهای بزرگ به همراه ساختمان‌ها و تزئینات شهری زیبا مکان مناسبی برای گشت‌وگذار است. همچنین گردشگرانی که علاقه‌مند به طبیعت هستند بازدید از کوه آلپ، جنگل‌های سیاه و دره موسل یک پیشنهاد شگفت‌انگیز است. این کشور بوجه‌ی زیادی در در حوزه‌ی صنعت گردشگری در سال 2018 اختصاص داده است و انتضار می‌رود گردشگران بیش‌تری نسبت به سال‌های قبل به آلمان سفر کنند.

Call Now Button