پارک آبی استانبول

پارک‌های آبی استانبول، تفریحات هیجان‌انگیز

استانبول در کنار دریای مرمره قرار گرفته است که به‌دلیل متنوع گردشگری فراوانش توریست‌های زیادی را به‌خود جذب می‌کند. بسیاری به استانبول سفر می‌کنند تا علاوه‌بر مراکز خرید شیک و مدرنش از مکان‌های دیدنی آن هماتند مسجد ایاصوفیه دیدن کنند. در کنار تمامی دیدنی‌های این شهر، در این مقاله از سالیان سفر قصد داریم به سراغ تفریح دیگری برویم و پارک‌های آبی استانبول را معرفی کنیم.

  • پارک آبی آکوا مارین

پارک آبی استانبول
پارک آبی استانبول

آکوا مارین از جمله پارک‌های بزرگ استانبول می‌باشد که علاقه‌مندان زیادی را در تور استانبول مجذوب خود می‌کند. در این پارک امکانات بی‌نظیری و هیجان‌انگیزی همانند چاله سیاه، کامیکازه، سرسره‌ی بلند و مجموعه‌ی روباز اشاره کرد که البته بخش روباز آن بسته به نوع فصل آماده‌ی خدمت‌رسانی به گردشگران می‌باشد. همچنین در این پارک امکانات مختلفی برای کودکان همانند استخر کودکان، رفتینگ و… قرار گرفته است. هزینه‌ی ورودی آقایان در حدود 70 لیر، برای خانم‌ها در حدود 50 لیر و برای کودکان 30 لیر است.

  • پارک آبی دلفین کلاب

پارک آبی استانبول
پارک آبی استانبول

پارک آبی دلفین کلاب یکی از پارک‌های آبی محبوب در استانبول است که در سال 2001 افتتاح شده است. در این پارک مجموعه‌ی وسیعی از انواع بازی‌های هیجان‌انگیز همانند انواع سرسره‌ها (سرسره‌ی شاه کبرا، سقوط آزاد، سرسره‌ی آنوکاندای آبی و سومانی و…) به‌حساب می‌آید. به‌علاوه برای کودکان نیز تفریحات مهیجی قرار گرفته است و شما می‌توانید یک روز لذت‌بخش را در کنار کودکان خود سپری کنید. شایان ذکر است که برای گردشگران تور ترکیه دسترسی ساده‌ای در نظر گرفته شده است. هزینه‌ی ورودی پارک آبی دلفین بسته به روزهای تعطیل و روزهای عادی متفاوت است.

 

 

 

 

البته در شهربازی ویالند نیز تفریحات آبی هیجان‌انگیزی همانند سرسره‌ی آبی و جت‌اسکی قرار گرفته است و بسیاری از گردشگران آن را با پارک آبی اشتباه بگیرند. توصیه می‌شود در برای آشنایی بیش‌تر با این شهربازی مقاله‌ی شهربازی ویالند را از دست ندهید.

اگر به پارک‌های آبی استانبول رفته‌اید، دیدگاه‌ها و نظرات خود را درمورد آن با ما دیگران در سالیان سفر به اشتراک بگذارید.

Call Now Button