دلفین کلاب استانبول

دلفین کلاب استانبول، برترین پارک آبی ترکیه

بسیاری از گردشگران از نقاط مختلف دنیا به‌ویژه کشور خودمان برای خرید شهر استانبول را انتخاب می‌کنند. اما علاوه بر مراکز خرید جاذبه‌های توریستی و گردشگری زیادی در این شهر قرار گرفته است که از جمله‌ی آن می‌توان به پارک آبی دلفین کلاب اشاره کرد. این پارک آبی در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار گرفته است و یک تجربه‌ی بی‌نظیر را در ذهن گردشگران تور استانبول ثبت می‌کند.

پارک آبی دلفین کلاب استانبول (Aqua Club Dolphin Istanbul) یکی از برترین مکان‌ها تفریح و خوش‌گذرانی است و امکانات خوبی را در اختیار گردشگران و مسافران قرار می‌دهد. این پارک در سال 2001 افتتاح شده است و مجموعه‌ی وسیعی از انواع سرسره‌ها، بازی‌های آّی و استخرها در آن گنجانده شده است. از انواع این سرسره‌ها می‌توان به سرسره‌ی شاه‌کبرا، سرسره‌ی موشک، سرسره‌ی آنوکاندا و بسیاری دیگر اشاره کرد.

همچنین در این پارک، یک مجموعه‌ی آبی بی‌نظیر برای کودکان در نظر گرفته شده است از این جهت اگر کودک به‌همراه دارید انتخاب این پارک یک گزینه‌ی عالی برای شما محسوب می‌شود. دلفین کلاب علاوه بر قسمت کودکان دارای بخش آقایان و خانم‌ها می‌باشد، هزینه‌ی ورودی برای آقایان 60 لیر ترکیه و ورودی برای خانم‌ها 4 لیر ترکیه و هزینه‌ی ورودی برای کودکان 30 لیر ترکیه است که در این میان ورود کودکان زیر 4 سال رایگان است. توصیه می‌شود که در تور ترکیه این پارک آبی بی‌نظیر را از دست ندهید.

Call Now Button