سختی گرفتن ویزای کانادا را شاید فقط کسانی به‎درستی بشناسند که برای اخذ آن اقدام کرده‌اند. چرا که این ویزا علاوه بر سختی‌هایی که در جهت جمع‌آوری مدارک بر متقاضیان ایرانی‌اش تحمیل می‌کند؛ رنج سفر به کشور واسط را هم برای آنها به همراه دارد. با توجه به سختی‎هایی که اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان دارد معمولا آنها به‎دنبال یافتن جایی هستند تا آنها را از دریافت ویزای تضمینی کانادا مطمئن سازد. لازم به ذکر است که از میان انواع ویزای کانادا بیشتر متقاضیان ویزای کانادا بیشتر به‎دنبال دریافت ویزای مالتیپل کانادا تضمینی یا همان ویزای ۵ساله هستند.

ویزای تضمینی کانادا

اما برای هزینه کردن پول و وقت خود به امید اخذ ویزای تضمینی نمی‎توان به هرکسی اعتماد کرد. با گل‌آلودشدن آب، ماهی‌گیران فراوانی شروع به رشد کردند که با توسل به عبارت معروف ویزای تضمینی کانادا، پول و زمان بسیاری از متقاضیان ویزا را هدر دادند.

از سوی دیگر، در مواردی که متقاضی اخذ ویزای کانادا با ریجکت شدن ویزا مواجه می‎شوند؛ می‌توان به اشتباهات خود متقاضیان ویزا هم اشاره کرد که با پیمودن مسیر اشتباه، سبب ادامه حیات سودجویان می‌شوند. اما چیزی که باید از ابتدا برای گردشگران روشن شود؛ این است که اخذ ویزای کانادا، تقریباً سخت است و احتیاج به ممارست دارد و باید هر اقدامی را با مشاوره کارشناسان امر انجام داد. البته نکته مهم در رابطه با ویزاهای مهاجرتی کانادا است که آنها طی کردن پروسه به‎مراتب سخت‌تری را می‌طلبند و عده کمی از میان خیل متقاضیان مهاجرت به کانادا، می‌توانند ویزای کانادا را به دست بیاورند. اما حتی ویزاهای توریستی هم مشکلات خاص خود را دارد.

بهتر است که پیش از هر چیز، به توضیح بهتر و آسان‌تر مسائل بپردازیم؛ هر چند طبق قوانین مندرج در سایت وزارت خارجه کانادا هیچ تضمین صد در صدی برای صدور ویزای کانادا وجود ندارد ولی تنها با چند راهکار ساده می‌توان از صدور ویزای تضمینی کانادا مطمئن شد.

اخذ ویزاهای معتبر پیش از اقدام برای اخذ ویزای کانادا

این یک حقیقت است که آن‎دسته از متقاضیانی که در ۱۰سال گذشته ویزاهای زیادی گرفته‎اند؛ در روند اخذ ویزای کانادا موفق‎تر هستند؛ به عبارت دیگر، اخذ ۲ویزای معتبر (مانند: ویزاهای توریستی شینگن، انگلیس، آمریکا، استرالیا، ژاپن و…) پیش از اقدام برای اخذ ویزای کانادا، می‌تواند تا حدود یاری‌گر متقاضیان باشد. به‎همین‎دلیل، معمولاً متقاضیانی که سفر بیشتری رفته‎اند؛ راحت‌تر به ویزای کانادا دست پیدا می‌کنند. در هر صورت، متقاضیانی که چنین شرایطی ندارند؛ باید به فکر شرایط دیگر باشند. البته جا دارد باز هم تاکید شود که اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن نیز امکان‌‎پذیر است و داشتن ویزای شینگن فقط امکان موفقیت شما را بالاتر می‎برد.

تمکن مالی؛ مؤثرترین ویژگی

تمکن مالی به‎معنی دارا بودن شرایطی‌ است که به سفارت‌خانه کانادا ثابت کند شما بندهای محکمی برای بازگشت به ایران دارید. یک حساب بانکی معتبر و پرگردش با موجودی قابل‌توجه و یک سند ملکی به نام شخص متقاضی، می‌تواند تا حدود زیادی اخذ ویزای کانادا را تضمین کند. توجه کنید که هرچه تعداد سندها و موجودی حساب بانکی بالاتر باشد؛ به‎طبع شرایط برای اخذ ویزا آسان‌تر خواهد بود. حتی داشتن شغل ثابت در ایران (استخدام رسمی و یا صاحبان مشاغل و رؤسای شرکت‌ها و مؤسسه‌ها) می‌تواند نکته‌ای مثبت برای اخذ ویزا باشد. داشتن چنین مدارکی می‌تواند از استرس‌های پس از وقت سفارت کانادا بکاهد و متقاضی را نسبت به اخذ ویزا مطمئن کند.

دعوتنامه توریستی

داشتن دعوتنامه توریستی کمک بسیار زیادی در اخذ ویزای کانادا به شما می‎کند. در این مورد جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که آژانس مسافرتی سالیان‌سفر، قادر به درخواست دعوتنامه توریستی معتبر برای تمامی گردشگران از آژانس‌های طرف قراردادش در کانادا است و در مدت زمان کوتاهی این مشکل رفع خواهد شد. هزینه ویزای توریستی کانادا تضمینی ۱۲۰۰دلار آمریکا برای متقاضیان و ۱۱۰۰دلار آمریکا برای همکاران است.درصورت ریجکت شدن ۴۰۰دلار آمریکا کسر و ۸۰۰دلار از این هزینه به شما برگردانده خواهد شد. تنها تفاوت ویزای تضمینی کانادا با ویزای معمولی همین امکان استرداد پول می‎باشد. لازم به ذکر است آژانس مسافرتی سالیان سفر برای رضایت مسافران ۵۰درصد هزینه ویزای کانادا را ابتدا دریافت می‎کند و درصورت اخذ ویزا مبلغ باقی مانده را در آخر دریافت می‎کند.

ویزای تضمینی کانادا

هزینه ویزای تضمینی کانادا

برای همکاران

1100 دلار آمریکا

برای متقاضیان

1200 دلار آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button