ویزای کانادا را شاید فقط کسانی به درستی بشناسند که برای اخذ آن اقدام کرده‌اند. چرا که این ویزا علاوه بر سختی‌هایی که در جهت جمع‌آوری مدارک بر متقاضیان ایرانی‌اش تحمیل می‌کند، غم سفر به کشور واسط را هم برای آن‌ها به همراه دارد. با گل‌آلودشدن آب، ماهی‌گیران فراوانی شروع به رشد کردند که با توسل به جمله معروف ویزای تضمینی کانادا، پول و زمان بسیاری از متقاضیان ویزا را هدر دادند.

از سوی دیگر، می‌توان به اشتباهات خود متقاضیان ویزا هم اشاره کرد که با پیمودن مسیر اشتباه، سبب ادامه حیات سودجویان می‌شدند. اما چیزی که باید از ابتدا برای گردشگران روشن شود، این است که اخذ ویزای کانادا، تقریباً سخت است و احتیاج به ممارست دارد و باید هر اقدامی را با مشاوره کارشناسان امر انجام داد. البته نکته مهم در رابطه با ویزاهای مهاجرتی کاناداست که آن‌ها طی کردن پروسه به مراتب سخت‌تری را می‌طلبند و عده کمی از میان خیل متقاضیان مهاجرت به کانادا، می‌توانند ویزای کانادا را به دست بیاورند. اما حتی ویزاهای توریستی هم مشکلات خاص خود را دارد.

بهتر است که پیش از هر چیز، به توضیح بهتر و آسان‌تر مسائل بپردازیم؛

هر چند طبق قوانین مندرج در سایت وزارت خارجه ی کانادا هیچ تضمین صد در صدی برای صدور ویزای کانادا وجود ندارد ولی تنها با چند راهکار ساده می‌توان از صدور ویزای تضمینی کانادا مطمئن شد.

اخذ ویزاهای معتبر پیش از اقدام برای اخذ ویزای کانادا

این یک حقیقت است که آن دسته از متقاضیانی که در ۱۰ سال گذشته اخذ ویزاهای زیادی را تجربه کرده‌اند، در روند اخذ ویزای کانادا مسلح‌تر هستند؛ به عبارت دیگر، اخذ دو ویزای معتبر (همانند: ویزاهای توریستی شنگن، انگلیس، آمریکا، استرالیا، ژاپن و…) پیش از اقدام برای اخذ ویزای کانادا، می‌تواند تا حدود یاری‌گر متقاضیان باشد. به همین دلیل، معمولاً متقاضیانی که پرسفرتر هستند، راحت‌تر به ویزای کانادا دست پیدا می‌کنند. در هر صورت، متقاضیانی که چنین شرایطی ندارند، باید به فکر شرایط دیگر باشند.

تمکن مالی؛ مؤثرترین ویژگی

تمکن مالی به معنی دارا بودن شرایطی‌ست که به سفارت‌خانه کانادا ثابت کند شما بندهای محکمی در ایران دارید. یک حساب بانکی معتبر و پرگردش با موجودی قابل‌توجه و یک سند ملکی به نام شخص متقاضی، می‌تواند تا حدود زیادی اخذ ویزای کانادا را تضمین کند. توجه کنید که هر چه تعداد سندها و موجودی حساب بانکی بالاتر باشد، به طبع شرایط برای اخذ ویزا آسان‌تر خواهد بود. حتی داشتن شغل ثابت در ایران (استخدام رسمی و یا صاحبان مشاغل و رؤسای شرکت‌ها و مؤسسه‌ها) می‌تواند نکته‌ای مثبت برای اخذ ویزا باشد. داشتن چنین مدارکی می‌تواند از استرس‌های پس از وقت سفارت کانادا بکاهد و متقاضی را نسبت به اخذ ویزا مطمئن کند.

دعوتنامه توریستی

در این مورد جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که آژانس مسافرتی سالیان‌سفر امین، قادر به درخواست دعوتنامه توریستی معتبر برای تمامی گردشگران از آژانس‌های طرف قراردادش در کانادا است و در مدت زمان کوتاهی این مشکل رفع خواهد شد.

ویزای تضمینی کانادا

هزینه ویزای تضمینی کانادا

برای همکاران

1100 دلار آمریکا

برای متقاضیان

1200 دلار آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام