تور کانادا | سالیان سفر

تور کانادا
تجربه ی تور کانادا با مناسب ترین قیمت

باما محبوبترین مقاصد توریستی کانادا را با مناسبترین قیمت ممکن در تور کانادا تجربه کنید.کوههای بکرو باشکوه راکی نماد غرور و عظمت این کشور جاییست که نبض زندگی را در طول این تور کانادا احساس خواهید کرد.اگر از زندگی شهری و شلوغی ها و استرسهایش خسته شده اید ما شما را به طبیعت وحشی جزیره ی ونکوور خواهیم برد جایی که هنوز غرب وحشی زنده است و نفس میکشد.اگر مشتاق به کشف رازهای افسانه ای بریتیش کلمبیا و مردم بومی آن هستید٬ اگر عاشق فرهنگها و سنتهای دیرینه هستید و یا در یک کلام عاشق ماجراجویی و کشف ناشناخته ها در قالب تور کانادا هستید٬ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که تمام آرزوهای های خود را با تور کانادا ی ما به واقعیت تبدیل کنید.

اگر دانشجو و یا دانش آموزهستید و به دنبال تور کانادا ی ارزان قیمت برای گذران تعطیلات و آشنایی با دانش آموزان و دانشجویان کشورهای دیگر هستید٬ به بهترین تور کانادا ممکن مراجعه کرده اید.کارشناسان ما در مجموعه ی سالیان سفر بهترین و ارزانترین تور کانادا را برای شما به ارمغان خواهند آورد.
ویا اگر نمیدانید به دنبال چه هستید و کجا میخواهید بروید به بهترین جای ممکن آمده اید.کارشناسان ما عمیق ترین شناخت ممکن نسبت به طبیعت ٬ تاریخ و فرهنگ کانادا را در قالب رویایی ترین تور کانادا به شما عرضه خواهند کرد.
همچنین تمامی مراحل وقت سفارت کانادا را برای شما انجام خواهند داد.
این وقت ها به صورتی حرفه ای از جانب تیم متخصص ما به سه صورت وقت سفارت کانادا در آنکارا ، وقت سفارت کانادا در استانبول و وقت سفارت کانادا در ابوظبی انجام میپذیرد.


تور کانادا 12شب و 13 روزه

 • تور کانادا 13 روز با پرواز lufthansa  و حداقل معطلی در پاریس
 • 2 شب نیاگارا ، 5 شب  ونکوور، 5 شب تورنتو
 • تاریخ پرواز دوازدهم تا بیست وچهارم شهریور95 برابر با September 2, تا September 14
 • مدت تور :  12 شب و 13 روز
 • هتل های *4 شرایتون، دلتا و هیلتون   

روز اول

 • ورود به فرودگاه تورنتو و حرکت به سوی آبشار نیاگارا
 • تحویل اتاق در هتل  هیلتون امبسی
 •  زمان برای استراحت و لذت بردن از تماشای منظره ی آبشار نیاگارا

روز دوم

گشت آبشار نیاگارا وتپه ی کلیفتون ناهار به صورت بوفه در رستوران لوکس برج اسکایلون واقع در ۷۷۵ متری از سطح آبشارها سرو می شود، بوفه ی سامیت سوییت با بهترین کیفیت غذا به همراه نمایی بی نظیر از ابشار باشکوه نیاگارا خاطره ای به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد
بعد ازصرف غذا زمان آزاد برای گشت و خرید در مجموعه ی خرید وسیع نیاگارا خواهید داشت، که شامل بیش از صد فروشگاه گسترده است.

روز سوم

برنامه ی روز سوم بازدید از شهر زیبای نیاگارا است وهمچنین زمان آزاد که امکان صرف غذا در رستوران های متنوع شهر و خرید را برای مسافران گرامی فراهم میکند
و در بعد از ظهر برگشت به شهر تورنتو و گشت شهری را خواهیم داشت.

روز چهارم

در روز چهارم گشت تمام شهری تورنتو با اتوبوس برگزار می شود
تورنتو که پایتخت استان انتاریو میباشد. بزرگترین شهر کانادا است.
بافت تاریخی زیبای این شهرمانند بازار سنت لورن و موزه ی سلطنتی انتاریو که به تاریخ طبیعی و فرهنگی دنیا اختصاص دارد در کنار تعدادی از مدرن ترین نمونه های معماری جهان مانند ساختمان شهرداری تورنتو و برج سی ان تجربه ای دلپذیر را به همراه خواهد داشت. از دیگر برنامه های این گشت بازدید از دانشگاه تورنتو و میدان دانداس در مرکز شهر میباشد.

روز پنجم

صبح روز پنجم  ادامه ی گشت شهری تورنتو  را خواهیم داشت که شامل بازدید از قلعه ی تاریخی و مشهور کازالوما و منطقه ی تاریخی دیستیلری ومحله ی چینی ها میباشد. و بعد از ظهر را در بندر تورنتو سپری خواهید کرد و از قایق سواری در این بندر زیبا  وتماشای جزایر آن لذت خواهید برد.

روز ششم

 کل روز ششم برنامه آزاد میباشد که امکان گشت و گزار در شهر دیدنی تورنتو را برای مسافران فرهم میکند.

روز هفتم

برنامه روز هفتم شامل  بازدید از تورنتو-کینگستون و هزار جزیره-اتاوا خواهد بود
صبح حرکت به سمت اتاوا توقف در کارخانه بزرگ کولبورن ( کارخانه ی پای سیب ) برای استراحت و خرید خوراکی.
سپس به بازدید از شهر دیدنی  کینگستون خواهیم پرداخت. این شهر که به نام شهر سنگ آهک معروف است دارای ساختمان هایی جالب توجه است که با سنگ های دست تراش ساخته شده اند. در این شهر به بازدید از ساختمان شهرداری، محوطه ی دانشکده افسری سلطنتی، دانشگاه کونینز، زندان های معروف کینگستون که اکثرا به موزه تبدیل شده اند، خانه ی بل و،کلیسای جامع سنت ماری، خانه های تاریخی  منطقه ی  سیدنهام و مرکز شهر تاریخی کینگستون خواهیم پرداخت..
سواری با قایق تفریحی در طول رودخانه ی سنت لورنس و گذر از میان پارک ملی هزار جزیره که بین مرز کانادا و آمریکا واقع است از دیگر برنامه های دلچسب این روز خواهد بود.

روز نهم

برنامه ی روز نهم گشت شهری ونکوور میباشد که شامل 8 ساعت بازدید از نقاط مختلف شهر به همراه صرف ناهار و دیدار از پل معلق است که یکی از معروف ترین دیدنی های این شهر میباشد.

روز هشتم

ترانسفر فرودگاهی و پرواز به ونکوور ترانسفر به هتل و وقت آزاد  

روز یازدهم

روز یازدهم یکی از به یادماندنی ترین روزهای سفرخواهد بود  که شامل گشت با کشتی کروز به جزیره ی رویایی ویکتوریا و همچنین بازدید از یکی از زیباترین باغ های گل دنیا میباشد.

روز دهم

برنامه ی روز دهم بازدید از منطقه ی کوهستانی گروس میباشد. صبح پس از صرف صبحانه با تله کابین مسیر زیبای صعود تا قله را طی خواهید کرد و ضمن گشت بر فراز کوهستان به صرف ناهار می پردازید و در بعداز ظهر به بازدید از پارک زیبای استنلی که از بزرگترین پارکهای کشور کانادا است سپری خواهد شد.
همچنین زمان آزاد جهت استراحت و خرید از مرکز خرید شهر را خواهید داشت.

روز سیزدهم

ترانسفر فرودگاهی و پرواز به ایران

روز دوازدهم

روز دوازدهم نیز برنامه آزاد است و مسافران امکان بازدید از نقاط مختلف شهر و خرید را  دارند.

خدمات

 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ترانسفر فرودگاهی و داخل شهری و بین شهری
 • پرواز داخلی از تورنتو به ونکوور
 • راهنمای تور فارسی زبان در کلیه مسیر
 • بلیط ورودی کلیه نقاط دیدنی و نمایشگاه ها
 • یک نهار و یک شب شام
   

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا (ویزای تضمینی کانادا)

 • اصل پاسپورت جدید تمامی متقاضیان با حداقل دو سال اعتبار به انضمام کلیه گذرنامه های قبلی
 • یک قطعه عکس ۳٫۵*۴٫۵ جدید رنگی تمام رخ با زمینه سفید
 • ترجمه سند ازدواج در صورتیکه زن و شوهر با هم سفر میکنند
 • گردش حساب سه ماهه آخر به همراه نامه تمکن به لاتین
 • ترجمه اسناد ملکی یا تجاری
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • ترجمه مدارک شغلی ( شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کسب، پروانه بهره وری، پروانه نظام مهندسی، پروانه مطب، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی و …)
 • تکمیل فرم های مشخصات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان